2733
2734

یه بنده خدایی هست خیلی مذهبیه منم چادریم

پنج ماه قبل همو تو یه مراسمی دیده بودیم اون مجریش بود، بعد اونم چند باری رفتم کلاس همونجا، اینم بود

نمیدونم یجوری بود خیلی نگام میکرد منم باعث شد توجهم جلب بشه، بعد ازش خوشم اومد همه جوره

اما شک دارم کسی توی زندگیش هست یا نه چون ب ی چیزایی شک کردم، منظورم ازدواج نیستا... 

خلاصه دو سه ماه قبل شنیدم دنبال ی دختر خوب میگرده برا ازدواج، بازم من چیزی ب کسی نگفتم، چند روز پیش پیجشو فالو کردم اون پیج منو نمیشناسه ولی بک داد

بعد یمدت استوریشو ریپلای کردم ی تسلیت گفتم نوشت ممنونم درجا رفت همه پستامو لایک کرد

ولی باز دیگ ازش خبری نشد، استوریامو میبینه ها ولی... 

منم فضولیم گم کرد امروز خیلی غیرمستقیم از همکاراش امار گرفتم گفتن تا جایی ک میدونیم هنوز مجرده دیگ با کسی برا اشنایی تو رابطه باشه یا ن رو نمیدونیم.. 

الان من چیکار کنم یبارم استوریشو ریپلای کردم، البته حقم میدم اون پیج منو اصن نمیشناسه

نمیدونم چجوری بکشونمش سمت خودم ک بدش نیاد 

اخه حساسن این جور ادما رو رفتارای دختر مقابلشون

شما بودید چیکار میکردید واقعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکستون بزارید پروفایل ببینه

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
2731

من وقتی از یکی خوشم بیاد مذهبی هم نیستم احساسم سرکوب میکنم چون میدونم نمتونم دوست باشم با پسری اخر ب ضرر خودم تموم میشه.از کجا معلوم نیتش ازدواج باشه.

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
بدشون میاد اخه اینجور ادما

کشی که آدمو دوست داشته باشه دیگه از چی بدش بیاد بنظرم اگر یکی آدمو بخواد این موضوع براش مهم نیست که بخاطرش بگذره بعدم شما یا حجاب و چادر عکس بزارید 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
من وقتی از یکی خوشم بیاد مذهبی هم نیستم احساسم سرکوب میکنم چون میدونم نمتونم دوست باشم با پسری اخر ب ...

تو قشر مذهبی کم پیش میاد بگیر نباشن

خیلی ب ندرت دیدم 

بعدم من مطمئنم این اقا قصدش ازدواجه ک دنبال کیس میگرده

خودم ن ب صاحب کارش ک بزرگترشه سپرده

تو قشر مذهبی کم پیش میاد بگیر نباشن خیلی ب ندرت دیدم  بعدم من مطمئنم این اقا قصدش ازدواجه ک د ...

پس میدونی اون اگه تمایل داشته باشه میاد جلو مگه شمارو نمیشناسه؟ 

اگه خودت پیش قدم بشی احتمال داره خودش رو بگیره و ازت دوری کنه

پس میدونی اون اگه تمایل داشته باشه میاد جلو مگه شمارو نمیشناسه؟  اگه خودت پیش قدم بشی احتمال د ...

ببین منو نمیشناسه فقط چند باری منو اونجا دیده همین

میدونه ک اونجا گاهی میرم

اونم چون شاغل شدم دو سه ماهی هست اصلا نرفتم

نمیدونم ولی اگر زرنگ باشم ی حرکتی بزنم صد در صد میاد سمتم انقد مطمئنم

فقط نمیدونم چجوری بفهمونم بهش

ببین منو نمیشناسه فقط چند باری منو اونجا دیده همین میدونه ک اونجا گاهی میرم اونم چون شاغل شدم دو س ...

نمتونی مثلا دایرکت پیام بدی؟ عکست نزاری