2752
2734
عنوان

چرا دیگه هیچکس ازدواج نمیکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2891 بازدید | 107 پست
پول نداشته باشه خب نمیشه زندگی کرد ازدواج واقعا مخارج داره انقد ساده نبینینش تازه من خودم خیلی اه ...

یکی از همکلاسیای من قبلا مهندسی عمران خونده بود اونم دانشگاه تهران!! سربازیش هم رفت بعد دوباره کنکور داد 

ترم ۶ که بودیم از یه دختر خوشش اومد باهم دوست بودن و قصد داشتن بعد از تموم شدن درسشون ازدواج کنن که دختره با یه کلک زد زیر تمام قرارا 

خانواده ش گفتن باید بیای دختر رو بگیری یا کلا قیدش بزنی ما اهل این دوستیا نیستیم

هرچی پسره التماس میکرد یکم فرصت بدید چند سال صبر کنید درسم تموم بشه پول توی دستم بیاد چشم عقد میکنیم عاقا این گوش در اون گوش دروازه خانواده دختر به هیچ صراطی مستقیم نبودن

مجبور شد عقد کنه اونم نه یه عقد ساده جشن مفصل لاکچری سرویس طلا سنگین انگشتر برلیان (اولش یه انگشتر ساده خرید پدر دختره انقدر کتکش زد کبود شد میگفت دختر من از سر راه نیاوردم که واسش طلا سبک بخری) تا خرخره رفت زیر قرض و قسط خانواده دختر هم قبول نمیکردن یکم از مخارج رو به عهده بگیرن میگفتن ما رسم داریم عقد مفصل خرجش با داماد! مجبور شد دو ترم مرخصی بگیره که بره سرکار حداقل قسطاش بده (راستی اینم بگم پدر پسره فوت شده بود) واسه سالگرد عقدش هم دختره میگفت باید برام آیفون بخری وگرنه به بابام میگم دوباره کتکت بزنه پسره همینجوریش هم زیر قسط داشت له میشد دوباره وام گرفت رفت آیفون ۱۲ معمولی خرید واسش برد دختره گوشی نو و آکبد زد زمین خرد و خاکشیر شد گفت یعنی چی که واسه من ۱۲ معمولی میخرم مگه من گدام؟ باید ۱۳ پرومکس میخریدی 🥴 

دوباره دو ترم دیگه مرخصی گرفت ۲ سال از درسش عقب افتاد از دانشگاه هی بهش زنگ میزدن که چرا سرکلاس نمیای سنواتت تموم میشه دیگه نمیتونی ادامه بدیا

خلاصه انقدر زیر بار قسط رفته بود از یه طرف دیگه هم دیگه نمتونست مرخصی بگیره مجبور بود بره سرکلاس ، به دختره گفت بیا طلاهاتو بفروش قسطا رو تسویه کنیم که بتونم درسم ادامه بدم میگفت به من ربطی نداره درس نخوندنت تنبلی خودت بی عرضگی خودته!!!! پسره بنده خدا تمام نمراتش بالای ۱۹ چقدر باهوش و درسخون 

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین الان یه تاپیک بزن بگو زندگی مردی که خوش اخلاقه و مثه پروانه دور زنش میگرده ولی پول نداره خوبه؟ ...

مجبورن دنبال پول باشن 

قدیم با ۲۰هزار خونه اجاره  میکردیم وطلاگرمی ۱۰هزار بود 

الان بایدحداقل ۳۰۰میلیون رهن ۱۰میلیون اجاره داشته باشی برایه خونه ۵۰متری 

خوب چطور آدم سراغ پول نره؟؟

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
یکی از همکلاسیای من قبلا مهندسی عمران خونده بود اونم دانشگاه تهران!! سربازیش هم رفت بعد دوباره کنکور ...

اکثر پسرای جامعه عاشق همچین دخترایی میشن. تقصیر خودش بوده. چرا همچین دخترایی انقد خواهان دارن؟ چرا برای یه دختر درست و حسابی و هدف دار و باشخصیت همچین موردی پیش نمیاد؟ می‌تونیم نتیجه بگیریم اگه دخترا مثل دوست تو باشن پسرا براشون می‌میرن...

2731
من خودم بعنوان ی دختر دهه شصتی اصلا سخت نگرفتم ده سال پیش نه تو مهریه نه تو خرید و نه مراسما فکرمیکر ...

آفرین دقیقا منم مثل شما تو هیچی سخت نگرفتم،توهییچچ چیز،شوهرم هیچی نداشت کار کرد ولی من براش جمع کردم..حالا که دستش به دهنش میرسه خانواده ی آشغالش برای من شاخ شدن..دخترا منو امثال منو شما رو میبینن میگن اینا سخت نگرفتن زندگیشون شد این....ما سخت بگیریم که زندگیمون بهتر بشه ،اجرو قربمونم بیشتر....وقتی سخت نمیگیری فکر میکنن ترشیدی تو خونه،وداری التماسشون میکنی که تورو خدا بیاین منو بگیرین ..کنار اومدن با خانواده ی شوهر واقعا اشتباهه ...ما اشتباه کردیم شما اشتباه مارو تکرارنکنید

اکثر پسرای جامعه عاشق همچین دخترایی میشن. تقصیر خودش بوده. چرا همچین دخترایی انقد خواهان دارن؟ چرا ب ...

همون اول هم زیاد عاشق دختره نبود گولش زدن

میخواست همون چند ماه بعد از عقد طلاق بگیره پول مهریه نداشت 

الان نه تنها عاشقش نیست بلکه متنفر هم هست ولی توی یه باتلاقی افتاده که نه میتونه با کسی که متنفره ادامه بده نه میتونه جدا شه

خوندم مشکل پسره بوده که اینقد باج داده

اگر به قول شما باج نمیداد یا ازدواج نمیکرد و دختره رو ول میکرد که میشد همون پسر هوله که دخترمون رو بازی داد و بعد ولش کرد!

یکی از همکلاسیای من قبلا مهندسی عمران خونده بود اونم دانشگاه تهران!! سربازیش هم رفت بعد دوباره کنکور ...

مرد ها هفت خط روزگارن کارهایی که پسره با اون دختره کرده رو نمیگن ! 

درضمن هیچ دختری آنقدر هیولا نیست خصوصا زمانی که عاشق ی آدم بشه 

دختره اگر شوهر پولدار میخواست مریض نبود با این دانشجو. بیکار ازدواج کنه 

چقدر ساده ایید که اینارو باور میکنید 

✨🦋🤍I am valuable
اگر به قول شما باج نمیداد یا ازدواج نمیکرد و دختره رو ول میکرد که میشد همون پسر هوله که دخترمون رو ب ...

دختره خودش قالتاقی بوده اگه پسرعاقلی بود همون اول فرار میکرد

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 
دختره خودش قالتاقی بوده اگه پسرعاقلی بود همون اول فرار میکرد

از دید همون دختر نگاه کنیم میشه همون جمله معروف (به مردا نباید رو داد، زنی که خرج نداره ارج نداره، مردا لیاقت دلسوزی ندارن)

من اطرافم همه پسرای ۲۴ تا ۲۶ سال دارن ازدواج می کنن .امروز یکی از دوستام ی پسر ۲۴ ساله است گفت داره عقد می کنه😂البته بگما واقعا از هیجده سالگیش کار کرده داره الان اوضاعش خوبه