2733
2739

سلام دوستان فشارم پایینه تهوع هم اصلا ول کنم نیست

چیکار کنم 

مامانایی که مثل من بودین چیکار کردین

بخدا حس میکنم چیزی ازم نمونده از صبح که بیدار میشم تا موقع خواب باهامه

هیچی نمیتونم بخورم اصلا نابود شدم

تو را من چشم در راهم...

منم تا 20 هفته تهوع شدید داشتم... تحمل باید کرد... 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبیعی گل باید تحمل کنی و رعایت یکسری نکات که باعث کمتر شدنش میشه

اگر میتونی دکترت اجازه داده قرص ضد تهوع بخور

به هیچ وجه با غذا و بلافاصله بعد غذا آب یا هر نوشیدنی دیگه نخور 

سردی جات نخور یا کم بخور  (خوراکی های طبع سرد دارند)

بلافاصله بعد غذا دراز نکش

غذاهایی سبزی دارند مثل اش، قرمه سبزی، سبزی خوردن خیلی کم بخور 

به پهلو چب بخواب

غذاهای چرب و پرادویه خصوصاً تند، نوشیدنی گازدار  اصلا نخور

این نکاتی هست من رعایت کردم خیلی مفید بود 

من از هفته هفت تهوع شدید گرفتم تا ۱۸ هفته بعدشم هنوز داشتم ولی با قرص می‌تونستم غذا بخورم 

همش زیر سرم بودم واسه تشنگی و گرسنگی گریه میکردم هیچی نمی‌تونستم بخورم از بس توعم شدید بود از ترس نمی‌خوردم 

آتلیه انلاین_ادیت عکس با کمترین قیمت / چاپ رو تیشرت و ماگ و پیکسل و تابلو فرش  و چاپ عکس موبایلی  / عکس هایی از کوچولوتون دارین که  پشت صحنه خوبی ندارن؟ عکساتون با لباس های خوبی نیست ؟ از نی نی ها ماه‌گرد نگرفتی ؟ تولده نه کیک خریدی نه لباس ؟ اصلا نگران نباش فقط با ۲۰ هزارتومن عکس هارو آتلیه ای تحویل بگیر با هر بک گراندی که  دوست داشته باشی ( افراد نیازمند تخفیف ۵۰ درصدی ) 

عزیزم فقط باید تحمل کنی صبوری کن میگذره من مرگ رو جلو چشمام دیدم البته برای من از 11هفته شدت گرفت جوری که یه قطره آب نمیخوردم فقط همسرم با زور با نی بهم آب میداد یه شب که دیگه مجبور شدن بهم کمپوت بدن 

ببین هر جور شده غذاهای مختلف رو امتحان کن ببین چه بهت میبره آروم آروم بخور 

غذا نمیخوری موز بخور با ساق طلایی 

کاربر سال 91هستم ولی به دلیل گم کردن نام کاربری و رمز عبور نتونستم دیگه وارد بشم 😔

من تا سه ماهگی اینطوری بودم واسه من ۲۴ساعته بود یه تیکه هندونه میخوردم تا نیم ساعت خوب بودم باز شروع میشد

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔

غذاهای آبکی اصلا نخور فقط گوشت کبابی حالت رو خوب میکنه کباب برگ یا کباب دیگی بخور بالا نمیاری. نوشابه ضرر داره ولی چاره ای نیست چند قلپ بخور بالا نمیاری. هر روز سیب رنده کن بهش گلاب بزن بو کن یا لیمو ترش بو کن حالت رو خوب میکنه. عرق بیدمشک و گلاب و نعنا با آب و نبات قاطی کن با نی بخور. یخ تو دهنت بذار. اینا راهکارهای من بود