2733
2739

دارم سایتو برای همیشه ترک میکنم خانما خیلیاتون دیگه منو میشناسید گفتم اخرین بار تاپیک بزنم و برم چون نظراتتون برام قوت قلبه💔💔💔

توروخدا زخم زبون نزنید کسایی ک با مشابه این مرد ازدواج کردن بگن درست شد هرزگیش؟

(مهمترین مسئله اینه ک نمیدونه طلاق نگرفتم و چندروز پیش با اکانت فیک اومده بود دایرکتم فضولی و در مورد رابطه سوال پرسیدن و اینم بگم با اکانتای خودش کلا منو بلاک کرده)

من یه دخترم که با هزاران مشکل و کمبود خانوادگی بزرگ شدم با زجر و فقر و یه پدر معتاد خودم خرج خودمو دادم رفتم دانشگاه اونجا عاشق یه پسره شدم چون فک میکردم خیلی جنتلمنه و آقاست اما کاملا برعکسش بود یه پسر هرزه بود ک تمام زندگیش خلاصه شده بود توی دوست دختر و دختربازی و رابطه جنسی و من اینو خیلی دیر فهمیدم

اینم بگم اصلا باهاش رابطه نداشتم فقطم یبار از نزدیک باهاش ب عنوان رل حرف زدم فقط یکبار!!! 

۴سال دنبالش دویدم عاشقانه براش فداکاری کردم دیدم ۸ساله با یکی دیگست ک فابریکشه و میخواد بگیرتش منم رفتم ازدواج کردم روز ۴م عقدم اومد دایرکتم گفت من کات کردم و عاشقتم و میخوام بی محلیامو و اذیتامو برات جبران کنم منم خرررر شدم عاااشقش بودم ازدواجم بخاطر فرار از یه خانواده وحشتناک و بی پولیم بود ترجیح دادم ازدواج کنم وگرنه میتونستم مث خیلیا پسرا خرجمو بدن و....ولی نکرررردم

اومد گفت جداشو خواستم جداشدم توی عقدم دیدم رفته با یکی دیگه با اینک گفت دوسم داره اما پشتم نموند و خیانت کرد بهم و رفت و انگار منو نمیشناخت.شما میتونین فک کنین سر من چی اومده؟؟؟؟😭😭😭منم جدانشدم عروسی کردم و از اینور هرروز اونو با دوس دختراش چک میکنم

هرررروز چکش میکنم با اینکه این آدم بدترینهارو در حقم کرد دریغ از یک محبت حتی!!!!!من براش جون میدادم ندید و رفت

الانم روزی یبار رل میزنه و داره عشق میکنه من اینجا میسوزم وسط ی زندگی 

میشه بزاری زخم زبون بزنم؟😐

باز خر نشی

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خب الان برنامت چیه 

میخوای چکش نکنی 

میخوای به زندگیت برگردی 

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

خب میخای چ بکنی.. ناراحت نشو بخدا قصدم زخم زبون نیست ولی عزت نفست صفره واقعا... برای چی چکش میکنی.. داری خیانت میکنی ب شوهرت.. اگر شوهرت انسان خوبیه بچسب ب زندگیت..هر روز داری این تاپیکو میرنی  اخه چرا..؟ . خودت داری میگی  پسره هرزس خب پس چ عشقی! حالت خوبه؟... واینک شما متاهلی میخای چ کنی؟ .. برو طلاقتو بگیر ولی مطمعن باش حت اگرم اینکارو بکنی اون پسر بدبختت میکنه 

دیدی چند وقت پراز ناامیدی میشی. بعد یه دفعه یه خوشحالی میاد تو دلت (اون خداست...) 

خوب چرا مگ مریضی خود ازاری داری از یه ادمی ک روانیه و مشکل هرزگی دارع هعی چکش میکنی خودتو ازار میدی بلا به دور کن از خودتو زندگیت بچسب ب شوهرت تمام پیچ هاشو بلاک کن و دیگم بهش فکر نکن و عمر و جونیتو بخاطر یک ادم هوس بازی ک قرار نیس عوض بشه حروم نکن

ب دعای شما عزیزان اعتقاد دارم لطفا برام دعا کنید دامنم سبز بشه تا زندگیم‌خراب نشه ممنونم تا اینجا اومدی برای ظهور امام زمانم صلوات بفرس🥰😘😍

این چه زندگی برا خودتو شوهر بدبختت درست کردی ببین یروزی برا این حالت این حماقتت خیلی تاسف میخوری که دیره پس از الان شروع کن از چک کردنش دست بکش زنذگیتو زیرو رو کن به شوهرت خونه زنذگیت عشق بده تا کی اینجوری درضمن کاش ازدواج نمیکردی با این شرایط