2733
2739

بچه ها من حدودا دو ماه میشه که کلا خوابم،ذوق هیچییییو ندارم و خیلی پرخاشگر شدم ،اصلا حوصله ی حرف زدن با هیشکیو ندارم طوری که نود درصد تماس هایی که باهام میگیرن رو جواب نمی‌دم چون تا می‌خوام بگم الو میزنم زیر گریه ،سرترالین رو بدون نسخه ی پزشک میدن برم بگیرم ؟؟اگه اره باید روزی چندتا بخورم ؟

مگه میدن بدون نسخه

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ داروی آرامبخش و روانی رو بدون نسخه پزشک نخور

خواهش می‌کنم برای پدربزرگم دعا کنید. دیابت زده به چشمش شبکیه‌ش پاره شده. همه جوابش کردن. ۶ خرداد دارم می‌برمش شیراز پیش بهترین فلوشیپ شبکیه. التماستون می‌کنم یه صلوات بفرستید که دکتر بگه با عمل درست میشه. بگید تا منم براتون صلوات بفرستم. چون بینایی‌ش خیلی کم شده، روزا میرم براشون غذا درست می‌کنم. دعا کن خدا بهم قوت بده که بتونم ادامه بدم. / اگه حاجتی داری قرآن به سر بگیر و خدا رو به ۱۴ معصوم قسم بده (مثل شب قدر). اگه دلت شکست و اشک ریختی، مطمئن باش به حاجت دلت میرسی . / بیاید برای رفته‌هامون فاتحه بفرستیم؛ اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلب و خاطرمون نه. سفرشون به سلامت. / یه بار تو یه تاپیکی که استارتر با مرد متاهل ریخته بود رو هم بهش گفتم هرزه و تعلیق شدم؛ باورتون میشه؟   
2731
2738

نخور

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
وای ن نخور من نصفه میخوردم  کل روز خواب بودم  نسبت ب ادم و عالم هم بیخیال شدع بودم  ...

برای من معجزه بود

باید ادامه میدادین بدنتون عادت میکرد

در ضمن رو بدن یه سریا بیخوابی میارع

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
عزیزم من خوردم ولی بعد یک ماه تاثیرشو میذاره یکی هم اینکه میل جنسی رو میاره پایین

عزیزم همین الانشم ذره ای میل جنسی ندارم ،واقعا حالم بده دائم افکار خودکشی دارم

دکتر رفتن و طبق علائم خودتون دارو گرفتن اینقدر سخته که سرخود دارو میخورین و ممکنه بهتون نسازه و بدتر شین

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706