2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چزا برای دو سه روز؟!

آره باباایناروخدامیشناسه 

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2731

خود ستاد پارک فناوری جای معتبریه شرکت هاشو نمیدونم تو هر شرکتی مشغول به کار شدی حواست به چارچوب و حفظ روابط باشه درهرصورت تو این شرکت‌ها، از همون اول پوشش و شخصیت و وقارت رو در هر صورت حفظ کنید

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
یارو مدیرش  گفت از وازت مجوز گرفتیم

مجوز که نداشته باشند نمیتونن فعالیت کنن

کلا گفتم چون تو بعضی شرکت‌ها پسر و دخترا دیگه خیلی راحتن و متاسفانه دخترای کم تجربه بخاطر ترس از دست دادن کارشون درگیر روابط بی حد و مرز میشن....مواظب خودت باش همیشه 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2740

آزمون استخدامی شرکت نکردی ؟

مجوز که نداشته باشند نمیتونن فعالیت کنن کلا گفتم چون تو بعضی شرکت‌ها پسر و دخترا دیگه خیلی راحتن و ...

ن بابا من شوهر دارم با بچه دو سه ساله ب یاروم گفتم بچم مهده خودشم زن داره پیشش بودم زنش زنگ زد

چطور یاد گرفتین؟خیلی اگهی ها دیدم که اموزش طراحی و‌سئو‌میدن رایگان دوسه ماه بدون حقوق حالت کاراموزی ...

حس میکنم بیشتر بیگاری میکشن بعدم کار نمیدن

2706