2733
2739
عنوان

یعنی میشه امشب باهاش حرف بزنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 53 پست
خدانکنه قشنگ(: طرفه من میدونه  واسه همین منتظره بازم من برم  اما نمیخام شخصیتم زیر سوال ...

چقد مثل منی 

من میتونم بهش پیام بدم اما میدونم ک سبک میشم و قبولم نمیکنه چون خودم گفتم کات 

از کجا فهمیدی؟😔

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هم محلع ای هستیم

ماعم هم محله ایم ولی خبری در این مورد نشنیدم اگع نامزد کنه من میمیرم

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
ماعم هم محله ایم ولی خبری در این مورد نشنیدم اگع نامزد کنه من میمیرم

من نمردم هنوز ولی له شدم خرد شدم دلم گرفتس روم نمیشه ب کسی بگم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
من نمردم هنوز ولی له شدم خرد شدم دلم گرفتس روم نمیشه ب کسی بگم

💔🙂قلبم گرفت یه لحظه

💔🙂قلبم گرفت یه لحظه

اگه دوسش داری خودت بهش پیام بده نذار حسرت بشه نذار مث من ک کاری از دستم برنمیاد بشه . اگه ارزششو داره نذارر دیر بشه 

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
2738

منم همدردم باهاتون و همین آرزو رو دارم که بهم پیام بده😥 برای هم دعا کنیم حداقل امشب یکی از ما ها به ارزوش برسه🫂🫀

شدیدا احساس میکنم نیاز به یه دوست دارم. باهم بخندیم با هم غیبت کنیم با هم حرف بزنیم با هم قدم بزنیم کافه بریم درس بخونیم. چرا از بعد دانشگاه دیگه تنها میشیم؟ اون صمیمیتی که از تو چشای هم میخوندیم حرفامونو میزدیم زیر خنده دیگه با هیچکس تجربه نشد؟ اون دوستی که موقع خرابکاری و استرس بهت مثل مامانت مشورت میداد و گندکاریتو جمع میکرد… اونی که از نظرش همه خرابن جز من و خودش رو میخوام. دلم دوستایی مث ایپک و اسلی رو برای حیات رو میخواد.😭😂💕

اصلا میدونه شما دوستش داری؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
مال من تازه چند وقتیه در شرف نامزد کردنه حال من خراب تر از اونیه ک فکرشو بکنی

انگار5سال پیش منی...دقیقا دقیقا.اگه دوس داری بگم چی شد نتیجه

خدایا سرنوشتم را شفای انسان هایی قرار ده که در کورسوی امیدشان شفای تو را می طلبند...
واسه منم بعد ۹ ماه برگشت 

من 9ماه دربرابر بقیع مدت هایی ک منتظرش بودم زمان کمتریه ولییی

منم همدردم باهاتون و همین آرزو رو دارم که بهم پیام بده😥 برای هم دعا کنیم حداقل امشب یکی از ما ها به ...

انشالله حتی اگه تو یا اون یکی کاربری ک تو تاپیکمه هرکدوممون ب ارزومون برسیم بازم من خوشحال میشم 

2706