2733
2734
عنوان

یعنی میشه امشب باهاش حرف بزنم؟

325 بازدید | 53 پست

چقد دلم میخاد پیام بده الان 9ماه هست ک از اخرین پیامش میگذره کاااااش دعای یکی در حقم گیرا بود این امشب بهم پیام میداد دلم براش تنگ شده از اون دلتنگیایی که خیلی وقته باهاش دست و پنجه نرم میکنم تقریبا از 10 12 سالگی

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالا شمام ب من دعا کن الهم صل علی محمد و آل محمد

لطفا پرفم کپی نشہ🙏۸۳۷۹؟  هنوز  ب یکساال نگذشت   تقریبا  اسفند من درخواست  طلاق دادم و ابان طلاق گرفتم      این بدون حق ب حقدار میرسه فقد ب خدا و امان حسین ایمان بیاور 🙏 برای عاقبت بخری من حمد بخون((این تیتر قبل از طلاق هست👇 👇چشماش یگان ویژه است.قلب من ۱۱۱بی پلاک💜ن کاربر عشق هاچ بک هستم 💜🙂 اگر صمیمانه صحبت میکنم  چون ورد زبون من عزییمو .رفیق..... هست. یوقت فکری نزنه ب سر کله  حوصله هم ندارم اطلاعات کاربر بخونم ک مرد هست یا زن  ب هرحال ... 😍برام دعا کن که ب حقم برسم خواهشاً  میگما.. یدفه نگید من پسرم 😏😏 من یک خانم هستم آقا ناموسا درخواست دوستی نده  کسی لیاقت ندارع 🤏🪐.قول داده ام قلیان نکشم بجز امشب و شب های دیگر .. مامان کیوت 🦩 ‌ کہ از سیگار بالا میره همون اشڪایی کہ قرار بود پایین بیوفتہ:) ⁧،‌وقتی خوابیدن میشہ بهترین لذت زندگیــت،شک نڪن به زندگی باختی!‌  میکشم دود. خاطرات میرن هوا .... دوستان  قبل از گزارش. و تعلیق منو با خبر کنید تا فکر خرید سیم کارت جدید باشم  با تشکر .  بانوی کرمانی .  من زندگیم دخترمه .  تو قلبم یه هاچ‌بک خوابیده  . عاشق دخترمم.  فقد دعا کنید سال دیگه همین موقع شمع طلاقم رو فوت کنم 🦩.  بریدم ...1402/01/24 | 01:26 بمونه یادگاریخوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی ام که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگر. شد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ی مچاله می‌شویم بی صدا می‌میریم
2731

منم‌ رها‌‌شدم‌ ولی‌ دیگ‌بهش‌ فکر‌نمیکنم

با‌پسری‌ وارد‌ رابطه‌‌شدم‌و‌ دخترونگیم‌ رو‌ ازم‌گرفت‌ .جداشدم‌ازش‌‌ دعا‌‌کنید‌ بتونم‌ فراموشش‌ کنم‌ .اقا‌ شب‌ بعد‌  منکز‌شد‌ گفت‌قبلا‌ باکسی‌ بودی و‌ دروغ میگی  دخترا‌ خواهش میکنم‌ مثل‌من‌ رفتار‌نکنید‌ .از‌منی‌ که‌ ضربه‌ دیدم‌ نصیحت‌ میکنم‌ هیچ‌ پسری‌ لیاقت‌ نداره‌ .از‌ایندم‌ میترسم‌ و‌ تنها‌راه‌ ارتباطی‌ مون‌‌‌یه‌‌سیم‌کار‌ ت‌ بود که‌‌ شکوندمش‌ ادرس‌ خونمونو‌ بلد‌ نیست‌و  میخوام‌ فراموش کنمش

آخ آخ 

همدرد من پیدا شد که 

منم دارم گریه پاره میشم مدتهاس منتطرشم نزدیک یکسال(:

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
عزیزم ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد در حق بقیه دعا کن که دعای خودت براورده شه. من برات دعا میکنم ت ...

چشمم منکه لنگ و محتاج دعای بقیم

خدایا من عقل درست و حسابی ندارم مراقب من باش 🤧♥️||||||||||||||||از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
کاش برا منم پیام بده ولی خیلی مغرور میدونم هیچ موقع پیام نمیده

کاش مال منم بحث غرور بود فقط وگرنه این دلتنگی ارزش نگه داشتن غرورمو نداشت

انشالا شمام ب من دعا کن الهم صل علی محمد و آل محمد

چشممم 

منم‌ رها‌‌شدم‌ ولی‌ دیگ‌بهش‌ فکر‌نمیکنم

وقتی کسی از بپگی باهات باشه فکرش دیگه شده عادت برام ترکش سختععع خیلیییییییییییییی

آخ آخ  همدرد من پیدا شد که  منم دارم گریه پاره میشم مدتهاس منتطرشم نزدیک یکسال(:

دورت بگردممم کاش طرفمون میدونست که چقدررر ما منتطرشیم و چقدد دارههههه سخت میگذره بهمون

دورت بگردممم کاش طرفمون میدونست که چقدررر ما منتطرشیم و چقدد دارههههه سخت میگذره بهمون

خدانکنه قشنگ(:

طرفه من میدونه 

واسه همین منتظره بازم من برم 

اما نمیخام شخصیتم زیر سوال بره💔🙂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
خدانکنه قشنگ(: طرفه من میدونه  واسه همین منتظره بازم من برم  اما نمیخام شخصیتم زیر سوال ...

مال من تازه چند وقتیه در شرف نامزد کردنه حال من خراب تر از اونیه ک فکرشو بکنی

مال من تازه چند وقتیه در شرف نامزد کردنه حال من خراب تر از اونیه ک فکرشو بکنی

وااای💔💔💔💔💔

2706