2737
2739
عنوان

از دیروز فهمیدم که خوندم قاطی کردم؛ میگن زمین گرد نیست 😨😨😨😨

| مشاهده متن کامل بحث + 4514 بازدید | 238 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از وقتی فهمیدم بزا همه چیو خاکستری می بینن حالم خرابه 😆😆

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731
برو نت سرچ کن انجمن تخت گرایان زمین

خب عزیزم انجمن pastafarianism هم داریم، دلیل نمی شه من از فردا خدا رو شبیه اسپاگتی با چشم های میت بال ببینم جای نیایش هم بگم: جوووووون!!! بیا بخورمت!!     

بیشترین تمجید رو دشمنانم از من کردند، همون هایی که تو هر جمله شون نشون دادند چقدر حسرت منو می خورند.  
2740
آخه یه عمریه گرد بود حالا شده تخت من همیشه میگفتما اگه می چرخه  پس ما چرا چرخشش  رو ...

واقعا انتظار داری چرخش زمین رو متوجه بشی؟؟؟؟؟😐😐😐😐😐

تاپیکت شوخی دیگه؟؟؟؟؟؟؟

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
خب عزیزم انجمن pastafarianism هم داریم، دلیل نمی شه من از فردا خدا رو شبیه اسپاگتی با چشم های میت با ...

😐😐😐😐چه مثال مسخره ای

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
آخه یه عمریه گرد بود حالا شده تخت من همیشه میگفتما اگه می چرخه  پس ما چرا چرخشش  رو ...

اگه داری جدی میگی و شوخی نمیکنی جوابت اینه که نتیجه چرخشش میشه روز و شب.   معلومه جغرافیت خوب نیستا . زمین دور خودش میچرخه و روز و شبو بوجود میاره  و جدیدا هم  ناسا تایید کرده که زمین انحنا پیدا کرده و کج شده ولی تغییر شکل ظاهریش باعث شده که   در پیداش  سیل و طوفان و زلزله  دخالت داره و درست کار نمیکنه .  

2706