2733
2734
عنوان

به نظرتون ۳میلیون پول دوره تکنسین داروخانه بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 853 بازدید | 54 پست
پولی نیس الان هر دوره ای بخواد بره بیشتر از این هزینه میبره  کلیم وسیله میخواد کارای دیگه

فکر میکردم خیلی کمتر بخواد

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر وضع مالی تون بد نیست خب چرا درست رو ادامه نمیدی؟ بعد متناسب با رشتت برو مهارت کسب کن بعد برو سر ...

عزیزم گفتم که پدر و مادرم خسیسن دیپلمم رو هم به زور گرفتم  

پول خرج درس خوندنم  نمیکنن 

کار داروخونه خوبه نه مخالف داروخونه نیستن  نه پولم رو نمی تونن بگیرین  والا از چند تا دا ...

جهاددانشگاهی مدرک میده یا موسسه خصوصی؟دقیقتر پرس و جو کن ببین مدرک کجارو قبول دارند.ازهمونجا مدرک بگیر 

جهاددانشگاهی مدرک میده یا موسسه خصوصی؟دقیقتر پرس و جو کن ببین مدرک کجارو قبول دارند.ازهمونجا مدرک بگ ...

میگن فقط جهاد دانشگاهی مدرک میده 

هر جایی هم بری کارآموزی بعدش باید دوباره همیت پول رو بدی مدرک بهت بدن

2740
کار داروخونه خوبه نه مخالف داروخونه نیستن  نه پولم رو نمی تونن بگیرین  والا از چند تا دا ...

فضای داروخونه هم شنیدم خوب نیست ... البته بستگی به آدمش داره تو شهر ما که بد میدونن دختر بره داروخونه بخاطر محیطش نه یه سری اقایون هول و بدچشم پیدا میشن

با توجه به چيزي كه ميگي برو با سه تومن يه هنور در حدش تو سالن ارايشگاه ياد بگير روحيت باز ميشه پولشم بيشتره 

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
اخه کار آموزی زیاد از آدم کار میکشن شب تا صبح باید وایسی 

من دوره شو رفتم . همون جهاد دانشگاهی 

نرو که پشیمون میشی 

پولتو تو جوب ریختی 

مدرکش ب هییچ دردی نمیخوره 

هر داروخانه ایی بری ازت سابقه کار میخان . واسه ششروعم بااااید کاراموزی کنی ‌ اصن مدرک نمیخان

نانوا هم جوش شیرین می زند  بیچاره فرهاد