2733
2734

ارهه

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چشاش خیلی ریزه که

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2731

صددرصد صورتیه

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

صورتش اصلا ظرافت نداره رنگ چشمشم دوست ندارم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!

اگه چشماش واسه خودشه و لنز نیست آره خوشگله 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2740

خوب چون کل صورتش عمله

خیلی نیازی به فیل تر و ارایش نداره

ولی بنظر منم زیباست

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

آره سه بار این آرایش نداره 

مخصوصا بلاگرا نیست خیلی هم راستگو و صادق آن 🙄

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

دارم سایه و لیفت ابرو رو ب وضوح میبینم😂اره خوشگلع

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
2706