2733
2734
شبیه منه قیافش بخدا جدی میگم به دور از این حرفا این خانم همشهریمم هست 

من شما رو دیدم خیلی خوشگلی چشماتون خیلیه شبیهشه

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
چقدر همجنسای خودتو با این ادبیات تحقیر میکنی ... واقعا که

چه ربطی به تحقیر داره؟؟؟ 

چیزی که از نظر همه حتی خودمون قشنگه داشتنع بیکینی روشنه 

همین شماها مگع در بع در دنبال روشن کردن نیستین؟ 

بعد چرا اینجا فاز میگیرین

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد شما حسودی درسته که ایشون میکاپ داره اما چشای خودشه قبلا توی محل ما بود 

چرا اینقدر بی‌ادبی؟! نظرم رو گفتم حسود تویی دهنتم ببند رو من ریپلای نکن، همه دارن نظرشون رو میگن. درسته از بچگی جشمش رنگی بوده ولی لنز تیله ای داره و به تو چه انقدر هوادارشی، جوابتو نمیدم هرچقدر دوست داری ریپ کن خودتو نشون بده😉😉😉😉

نویسنده 📝 و نوازنده🎻                                                 ⛔️درخواست دوستی قبول نمیکنم⛔️
2731

شک نکن ارایش داره ولی خیلی لایت و طبیعی ک فقط ازنزدیک ببینی قابل تشخیصه همون ابرو فقط لیفت بشه کلی تو‌چهره تاثیر میذاره سلیقه ایه دیگ من چشم و ابرو مشکی دوست دارم 

دارم سایه و لیفت ابرو رو ب وضوح میبینم😂اره خوشگلع

زاویه سازی و ژل لبم داره

تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
🤷🏻شما منحرفیی و مغزت مریضه

عزیزم متوجه باش این کلمه  برای چی استفاده میشه 

من منحرف نیستم متاسفانه شما یه چیز یاد گرفتی خیال کردی بگی خفن بودنه 

درحالی که شأن یه خانم و هم جنس خودت رو کجا پایین آوردی 

سواد رسانه ای ببر بالا 

اینقدر هم مقاومت نکن همه فهمیدن حتی خودت 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
خواهر منم همیشه خدا گونه هاش گل انداخته، اینم شبیه رژگونه نیست

ساده💔😂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه