2737
2734
واینکه عوارض داشته تا حالا مثل عصبانیت تو اشتها واینا؟

نه عوارض نداره،اصلاببین گیرت میاد

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا انگار بچه من را میگی من میخوام ببرم مشاوره ، واقعیت یک بچه دیگه هم  دارم وهم وقتم کمتره و ...

من دیگه امسال رولنی شدم منتظرم مدرسه  تعطیل شه بعد ببرم دکتر من همه ی زندگیم شده درس این خواب و خوراک ندارم ولی دیگه بریدم همش پسرمو با بقیه بچه ها مقایسه میکنم 

تو هیچیم کنجکاوی نمیکنه برای همین تو گفتارشم با بقیه فرق داره🥹ولی با هوشه

روزی غبار، ازروی الماس برداشته میشود👌🏻
2731
من دیگه امسال رولنی شدم منتظرم مدرسه  تعطیل شه بعد ببرم دکتر من همه ی زندگیم شده درس این خواب و ...

باهوش که هستند من بایک دکتر یکبار صحبت کردم گفت اصلا ربطی به هوششون نداره اون یک مسئله ی جداست

باهوش که هستند من بایک دکتر یکبار صحبت کردم گفت اصلا ربطی به هوششون نداره اون یک مسئله ی جداست

با تمام وجودم درکت میکنم انشالله ک همشون خوب شن

همه ی زندگی ی مادر بچشه😔

دقیقا این بچه ها آدم را روانی میکنند باید بگردیم راهش راپیدا کنیم وگرنه اینطوری واین بی اعصابی خیلی ...

تا حالا ب خاطر اینکه گفتم بذاز کمکش کنم بزرگ میشه درست میشه صبر کردم ولی درست نمیشه پسر شما چند سالشه

2738
خداوند به هممون صبر بده شماهم حتما ببر مشاوره، عجیبه که کلاس پنجم هست وتاحالا نبردیش؟

مشاورم یه بار بردم کلاس سوم گفت محبت بکنین و اینا..ولی این مشکل با رفتار درمانی درس نمیشه کلاس ژیمناستیک هم میره ولی....

بنظرتون اینا علائم اختلال بیش فعالی هست؟

بیشتر بچه ها دارند مشکل بزرگی نیس خودتوناراحت نکن

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2706