2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام بدونم بچه ای که تو خونه رو درسش تمرکز داره ولی تو کلاس خیلی سریع تمرکزش به هم میخوره میتونه ا ...

پسر من برعکسه.تو خونه تمرکز نداره خطش دااااغون.ولی مدرسه خوبه😐

تورو سننه قربونت برم!!!!
2731
میخوام بدونم بچه ای که تو خونه رو درسش تمرکز داره ولی تو کلاس خیلی سریع تمرکزش به هم میخوره میتونه ا ...

عزیزم من خودم بیش فعال بودم 

مدرسه کلا نمیرفتم میرفتم خفه میشدم ابتداییو خونه خوندم از همه همسنامم باهوش تر بودم هم راهنمایی هم دبیرستان رتبه اول آوردم و وارد مدارس خاص شدم،خطم الان که الانه هیچکس نمیتونه بخونه.

مادر من برای آروم تر شدن شروع کرد زبون حدید یادم دادن و الان من ۳ تا زبون بلدم،توهم ببین به جی علاقه داره با اون شروع کن 

البته انشالله که نیست.

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
آره چطوری درمان شدی؟ علائمت چی بود ؟ تمرکزو توجه ات روی درسهات ؟

من درس ریاضیم خیلی قوی بود یعنی اگه میشستم پاش قشنگ میخوندم

ولیی درسای دیگه مثل فارسی و عربی اینا ضعیف بودم

حوصله نداشتم یه جا بشینم 

مدت طولانی هم درس نمیخوندم

فقط درس نبود کلا یه جا نمیشستم حتی توی خونه 

ولی به اینا توجه نکنید اول باید تست تمرکز بده بچتون

بعد اگه لازم باشه یه مدت دارو مصرف میکنن دوباره تست میگیرن

پروفایلم خودمم😊
داروهم مصرف میکردی یا نه؟؟

نه،روانپزشکم نداد،چون خیلی بچه بودم.فکر کنم به اون شدیدیام نبوده که نداده.ولی اکثرا نمیدن اگه قابل حل بدون دارو باشه

❤️✌️🇮🇷اگر صدای کفتار هارا شنیدی شک نکن که شیری بر زمین افتاده است.تا پای جان،جان به فدای رهبرم.خانمِ آقایِ پسر عمو💜
بچه منم همینه، یکجا نمیتونه بشینه، ریاضیش خوبه فارسی داغون

نگران نباشید با دارو خوب میشه

همینکه زودتر پیگیری کنید خیلی خوبه من تازه دبیرستان رفتم مشاور 

معلمامون فقط بلد بودن داد بزنن حرف نزن بشین سر جات😐

پروفایلم خودمم😊