2733
2734

شما باشید میرید خیلی الان مزخرف شده همش حرف میزنن هر جلسه ۸۰۰ تومن خدایی زیاده الان کم باشه ۶۰۰ تومنه یعنی میارزه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برا من ک خیلیییی گرونه🙄

یکم در مورد خودم توضیح بدم «به نام خدا هستم، از بچگی بزرگ شدم، تو بیمارستان به دنیا اومدم، صادره از شهرمون، همونجا بزرگ شدم، چند سال سن دارم، بابام مَرد بود، تو دوران کودکیم بچه بودم، با رفیقام دوست شده بودم، به دوست داشتن علاقه دارم، قصد ازدواج نه دارم، بعضی شبها که می خوابم خواب می بینم، تو خونمون زندگی می کنیم، تا حالا نمردم و...»

اره تنیس گرونه تقریبا ورزش لاکچریه

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2740
۱۰ جلسه هر جلسه ای ۸۰۰ تومن ۵۰ دقیقه حالا نیم ساعت بازیه

هر جلسه ۸۰۰ تومن؟؟؟ 

نمی‌دونم والا تنیس خودم نرفتم . 

والا من ویولن میرفتم تا ۲ -۳ ماه پیش ( میدونم فرق دارن کلا ولی خب کلاس ساز و ‌‌.. هم گرونه طبعا ) در ماه ۴ جلسه نیم ساعته بود که هر ماه ۶۰۰ میدادم 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟

بخاطر همینه ورزش پولداراست دیگه. در واقع داری اون یه تیکه زمین رو کرایه میکنی واسه چند ساعت

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد