2733
2734
عنوان

شوهر خواهرم خیلی پولداره

433 بازدید | 18 پست

نسبت به به ما خیلی پولداره و دستش به دهنش میرسه . احساس میکنم شوهرم بخاطر همین موضوع که کم میاره پیشش ازش دوری میکنه و این ناراحتم میکنه 

تو جمع هایی که هست فاصله میگیره 

مثلا همه باهم میریم ویلای بابام شوهر خواهرم یا میبره رستوران یا میره گوشت میخره فراون همش خرج میکنه . خب وضع مالی ا در اون حد نیست دست خالی هم نمیریم ها همیشه مثلا میوه میخریم سیب زمینی پیاز خیار و .... ولی خب همیشه اون به چشم میاد. ما حتی خودمون هم تنها نمیتونیم بریم رستوران 

کاربریم دو نفره س سردرگم نشید 

چقد بده این شرایط درکش میکنم همسرتو

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

ببین اینم مرده غرور داره. 

دوست داره خرج کنه ولی شرایطش رو نداره. 

ممکنه به همین خاطر کنار بکشه یه خرده. 

یاممکنه زیاد تعریف باجناقش رو پیشش کنن،  ایشونم کنار میکشه. 

یا ممکنه باجناقش اهل پز دادن باشه. اذیت بشه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2706