2733
2739

حتی این مدت امید ب برگشتش هم حال دلمو خوب نگه می‌داشت و امیدوارم میکرد ب زندگی اما دیگه حس میکنم برنمیگرده 

اینطور دقیق یاد رفتن روزهاش باشی یعنی دقیقه ب دقیقه اش امید داشتی و بازم کورسو امیدوارم 

نیاین نصحیت کنید و رفته رفته 

یکم آدم درک فقط بکنید راهی دارین بگین  من هنوزم امید دارم 

دعا خبلی خوندم ولی بازم دعایی دارین بگین

کی رفته

کجا رفته

دیدی آن شب چه شد؟😔 پدر دیگر بیدار نشد... در گوشه ی تاریک و حزن آلود خانه... دیدی پدرم چشم بست؟ بی خداحافظی، بی حرف، بی پند و ناگهانی؟ دیدی فرزندانش را؟ سیمای غمگین دخترش را؟دیدی غم چشم پسرانش را؟ دیدی نفس در سینه حبس بود؟ چشمان در تمنای اشک بود؟ دیدی غم آسمان را؟ قطرات اشک بالا را؟ دیدی سکوت پرندگان را؟ ناله ی دلگیر باد را؟ دیدی که دیگر حرفی برای گفتن نبود؟ فقط اشک بود و اشک بود؟ دیدی که روز به سیاهی شب بود؟ آفتاب به سردی یخ بود؟ دیدی که دیوار ها را تاب ایستادن نبود؟ شمع را جان سوختن نبود؟ زیرا که دیگر عشق نبود🖤گرما نبود😭پدر نبود... 😔😔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

امیدتو بکشی راحت تری باور کن... درکت میکنم دقیق میدونم چ میگی اصلا شده روزها ب امید اینکه اره پشیمون اره برمیگرده و... کل روز شاد بودم درحدی ک خانوادم تعب میکردن یهو چم شده... ول کم کم گفتم بسه خودمو گول نزنم  نرفته ک بخواد برگرده حتی هم فرضا برگشت دیگ ب درد من نمیخوره...

یک هفته به نیت ازدواج کردن باهاش 

هفتاد بار آیت الکرسی 

هفتاد بار توحید 

هفتاد بار ناس و هفتاد بار فلق بخون 

در مورد این به نظر من بیشتر تحقیق کن 

و ده بار هم بگو خدایا شکرت که مثلا فلان شخص برگشته 

و شکرگذاری به نیت های مختلف می تونید انجام بدید 

توکل به خدا هم معجزه می کنه 

این ها رو که انجام دادی بعد همه چیز بسپار به خدا 

و به خدا بگو به صلاح هستیم که چه بهتر خدای ناکرده هم نیستیم مهرش و امید برگشتش از دلم بیرون کن 

چون امید داشتن واهی هم بد زندگی رو تباه می کنه 

اما الهی که مال هم باشید و بهم برگردید و ازدواج خوشبخت ابدی باهم داشته باشید 💕

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2740
و از قانون رهایی هم استفاده کن، قانون رهایی برای خیلی ها معجزه کرده 

بخدا موندم منم یکی میگه هر شب تصورش کن باهاش قبل از خواب حرف بزن تو ذهنت .شما میگی رهاش کن .فقط یکبار دیگه برگرده

بخدا موندم منم یکی میگه هر شب تصورش کن باهاش قبل از خواب حرف بزن تو ذهنت .شما میگی رهاش کن .فقط یکبا ...

از هر دوش می تونید استفاده کنید اول اون بعد هم دومی در کنار توکل به خدا 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹