2733
2734
عنوان

به نظرتون چرا برا طلاق مرددم😭😭

166 بازدید | 14 پست

وقتی اینجا خیلی ها رو می بینم که از ازدواج دوم هم شانس نیاوردن... بیشتر یقین می کنم که همه مردا همیینن.. وباید با زندگی ساخت... واینکه اگه دوباره هم ازدواح کنم توش خیانت و دروغ گویی هست... واینکه مردها بیشترشون دنبال کسی هستن که همیشه باهاشون پایه باشن وچشمم شون رو  اشتباهات مرد شون ببندن.... که اگه میخواستیم اینجوری باشه که از زندگی سرد نمی شدیم وهمون زندگی اول خودمون رو حفظ می کردیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
تایپیک هام هست.  شوهرم اعتیاد داره و دست بزن.... بد دل... شکاک... افسرده

نه .‌همه مردا اینطوری نیستن .

واقعا تحمل این ادم سخته

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
پس چرا من تا به حال باهاشون رو در رو نشدم و ندیدم.... من خیلی جا ها با مردها کار کردم و سرکله زدم... ...

بعنوان ی شریک زندگی گفتم 

خودتو لایق.داشتن ی مرد و زندگی خوب بدون مجبور نیستی این داغون رو تحمل کنی 

✨🦋🤍I am valuable
نه .‌همه مردا اینطوری نیستن . واقعا تحمل این ادم سخته

بارها تصمیم به جدایی و طلاق گرفتم.... نمی دونم چرا نمی تونم خودمو راضی کنم... که مرد خوب هم هست... ومن لایق بهترین ها هستم

خوب باورها از تجربه ها به دست میاد... درسته

تجربیات بدی داشتی 

اما قبول کن زندگی این نیست که داری تجربه می‌کنی خودتو لایق بدون 

افرادی رو ببین و دنبال کن که زندگی خوبی دارن 

نینی سایت رو باور نکن اینجا کسی جرات ندارم بگه خوشبختم همه از بدبختی هاشون میگن 

اینجا اگر خوشگل باشی و عکس بزاری میگن فیکه اگر بگی ماشین مدل بالا دارم میگن الکی میگی اگر بگی شوهرم دکتره و عاشقمه و.. میگن توهماتت رو داری میگی 

واسه اینه آنقدر همه از بدبختی هاشون میگن 

درحالی که واقعیت زندگی این نیست 

✨🦋🤍I am valuable
2706