2737
2739
عنوان

نامزدی

166 بازدید | 23 پست

سلام من فرد بسیار احساسیم ۱۹ سالمه و نامزدم ۲۷ سالش من خیلی دوست دارم بهم محبت کنه ولی اون خیلی کم محبت میکنه من خیلی ناراحت میشم با اینکه چند بار بهش گفتم گفته نه کی بهت محبت نکردم دوست دارم باهم بریم بیرون خاطره بسازیم   زوجای دیگرو میبینم همش بهم محبت میکنن من افسوس میخورم همش میگم بیخیال شم چون چند بار بهش گفتم ولی نمیتونم به نظرتون چیکار کنم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

جاي من و نامزدم باشي چ ميكني 

بعد هست سال دوستي بهم رسيديم انقد سرد برخورد ميكنيم و بدور از ابراز احساسات كلامي و فيزيكي همه تعجب ميكنن

(بعضي آدما مدلشون همينه) اهل ابراز نيستن

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
اقتضای سنی سه شاید  از اولم اینجوری بود؟

بله از اول اینجوریه محبت میکنه ولی کم اخلاقش کلا اونجوریه ولی من خیلی احساسیم اذیت میشم همش فکرم درگیره مثلا من همش ذوق دارم زنگ بزنه حرف بزنیم فلان ولی اون مثل من نیست گاهی عصبی میشم

من ۲۰ نامزدم ۲۶ بود خیلی همو دوس داشتیم دقیقا شرلیطمون مثل شما بود همه میرفتن بیرون پیش هم بودن عکس میگرفتن خاطره میساختن ولی خب اونم هواسش پی کارش بود صب تا شب مشغول بود بعد دوسال دیدم واقعا نمیشه عقده میموند رو دلم انگار دلم زخمی بود اوایل خوب بود بعدا عادی شد انگاری

الان دوماهی میشه تموم کردیم، سخته ولی خب یبار ادم بدنیا میاد بهتره با عشق و محبت زندگی کنه تا اینکه با کینه و عقده بمونه

2740
بله از اول اینجوریه محبت میکنه ولی کم اخلاقش کلا اونجوریه ولی من خیلی احساسیم اذیت میشم همش فکرم درگ ...

مثل مال منه که😂😂عادت میکنین به هم عیب نداره 

سعی کنید همو درک کنید 

مثلا بهش بگو نیاز دارم شنیده بشم از طرف تو 

یا توام بهش فضا بده زیاد نچسب بزار اون بیاد

تو دنیایی که ۵۷ بر ۱۹ بخش پذیره؛هیچی از هیچ کس بعید نیست...
من ۲۰ نامزدم ۲۶ بود خیلی همو دوس داشتیم دقیقا شرلیطمون مثل شما بود همه میرفتن بیرون پیش هم بودن عکس ...

درسته من خر چقد میگم میگه بابا کار میکنم خسته میشم فلان ولی من گناهم چیه من ازدواج کردم برا محبت دیدن از همسرم نه اینکه اذیت شم 

نه چند روز دیگه عروسیمونه انشالله ۱۱ ماهه

مبارک باشه گلم ، خب شما یادش بده بذار یاد بگیره با لحن خوب 

دلتونو قلبتونو روحتونو پاک نگه دارید ، اخلاق بد ،روح افسرده، دل ناپاک هیچ بنی بشری رو به هیچ ارتفاعی نرسونده  
اذیت نمیشین؟

هر دو همينجوري هستيم ولي من كم كم دارم اذيت ميشم احساس ميكنم واقعا لازمه ي زندگيه اينجور ابراز كردنا اما خب ميدونم ك خيلي سختشه چون منم همينطورم

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
مثل مال منه که😂😂عادت میکنین به هم عیب نداره  سعی کنید همو درک کنید  مثلا بهش بگو نیاز ...

خیلی گفتم بارها دعوامون شده سر این گفته باشه فهمیدم ولی باز همون 

2706