2733
2734
عنوان

نامزدی

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 23 پست
خیلی گفتم بارها دعوامون شده سر این گفته باشه فهمیدم ولی باز همون 

ببین داشته خب سعی نکن تغییرش بدی 

اگه الکی بهت ذوق نشون بده و فیلم بازی کنه خوبه؟

تو دنیایی که ۵۷ بر ۱۹ بخش پذیره؛هیچی از هیچ کس بعید نیست...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

درسته من خر چقد میگم میگه بابا کار میکنم خسته میشم فلان ولی من گناهم چیه من ازدواج کردم برا محبت دید ...

اوه نههه ما ازدواج نکرده بودیم قرار بود عید فطر عقد کنیم ک دیدم هیچ جوره نمیتونم قانع شمو همش ی خلاء حس میکردم نمیارزید ب اذیت شدنم😉

ببین داشته خب سعی نکن تغییرش بدی  اگه الکی بهت ذوق نشون بده و فیلم بازی کنه خوبه؟

میدونی من وقتی یکی رو دوست دارم ،دوست دارم همش ازش محبت ببینم حرفای خوب بهم بزنه ولی اون اونطور نیست 

میدونی من وقتی یکی رو دوست دارم ،دوست دارم همش ازش محبت ببینم حرفای خوب بهم بزنه ولی اون اونطور نیست ...

وقتی ایده آلت نیست خب چرا ادامه میدی اذیت بشی؟

اونم اذیت میشه هی دعوا دعوا

مبارک باشه گلم ، خب شما یادش بده بذار یاد بگیره با لحن خوب 

میدونی الان ساعت ۲ ولی اون نشسته با خانوادش قراره به من زنگ بزنه  الان بیاد مثل همیشه میگه بحث عروسی بود فلان بود منم دیگه اونقد گفتم خسته شدم دیگه نمیدونم چی بگم به خدا 

وقتی ایده آلت نیست خب چرا ادامه میدی اذیت بشی؟ اونم اذیت میشه هی دعوا دعوا

چطور طلاق بگیرم من به شدت آسیب میبینم حالا اون هیچ خانوادم چی بیچاره ها خیلی ناراحت میشن

چطور طلاق بگیرم من به شدت آسیب میبینم حالا اون هیچ خانوادم چی بیچاره ها خیلی ناراحت میشن

واااو من چرا دقت نکردم به موضوع تاپیکت 

گفتی نامزدی..

خب عزیزم از اول باید دقت میکردی تو انتخاب و معیارهات