2733
2734

مثلا چ بدونم بگن خسیسه

یا شلختس

یا اخموعه

یا حتی از ویژگی هاییش که شما متوجهش نشدید یا اصلا شدی و مهم نبوده برات، بیان بگن؟ 

واکنشتون چی بوده؟ 

نظرتون درباره شوهرتون عوض شده؟ 

مثلا سرد شی، حس کنی به شوهرت برتری، حس کنی تباه شدی و....  

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

اگه بگن چیکار میکنی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
آره موقع قهر  خاک تو سرم

دور از جونت 

چرا؟ 

2738

اره .

منم گفتم خیلی بهتر از  دامادای دیگس که  😄  دامادای فلانی رو نمیبینید ، 😄

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
نه ، خانوادم همیشه خوب خانواده ی شوهرم خودشو میگن 

خداروشکر❤

اره

جوابشون با خوبی و محترمانه دادم

پشت همسرمو خالی نکردم، بدبین نشدم

شاسد تو ذهم شبهه ایجاد کرد، ولی حلش کردم، نزاشتم به عمل و رفتارم کشیده بشه

و بنظرم خانواده هایی ک پشت داماد یا عروسشون پیش بچه شون میگن واقعا جاهلن، ک البته خودم تجربه ش کردم.

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
اره گفتن ولی مهم نیست و نبوده چون حقیقته🤣

عالیه که ناراحت نشدی

تاثیری روت داشته؟ 

2706