2733
2734

پسری ک قبلا باهاش بودی و خیانت کرده و کات کردین و از همه جا بلاکت کرده ولی با اکانت فیک میاد باهات حرف میزنه و در مورد روابطت میپرسه هدفش چیه؟؟؟

برام پیش اومده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فعلا کسیو نداره حوصلش سر رفته برای پر کردن اوقات فراغتش میاد به تو پیام میده

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ...😂🦋            

مریضه 

دلم یه نارنگی پوست پوست شده ست هندونه سفیده،دلم چای سرد شده ست،ته دیگ سوخته ست،خورشت ته گرفته ست،دلم خرمالوی نارسه، لیمو شیرین تلخه،دلم ذوق کور شده ست،نمره ۹.۷۵عه دلم کفش سفید مورد علاقه گلی مه که گِلی شده دلم غروب جمعه ست... انگار بالش ندارم،انگار پیتزام سس نداره،انگار سیب زمینی سرخ کردم نمک نداره،انگار نور خورشید اتاقمو نمیگیره،انگار نوار کاستم رو دستگاه نمیخونه،انگار بهار نارنجام بو نمیدن انگار هدفون ام روشن میشه ولی صدایی ازش در نمیاد انگار نقاشیم رنگ نداره....

اون یه مریضه که میخواد ازارت بده اینو بدون عزیزم اینو که تورو بخواد یا میخواد یا نخوادم سر راه میزاره میره تو بنظرم کلی تحقیق کن درمورد مردی که هنوز پسر بچس و مردی که بلوغ عقلی داره اون شخصا روانیه که همچین کاریو بعد کات میکنه میخواد اذیتت کنه

2740
هدفش کرم‌ریختنه  مطمئنی خودشه؟؟ اگه میخواست که باهمون اکانت خودش پیام میدادچرابلاگ

کلا منو بی محل میکرد همیشششششه 

الانم ک بلاکم 

نمیدونم چشهههه 

اومده میگ کسیو دارین یا نه و من قصدم خیره

چکارم داره اخه از اونور ک بلاکم کرده!!!

گفتم دیگه مریضه پسر بچس‌ا ن خیلی راه ها مونده که طی کنه یه مرد واقعی بشه ولش کن بنظرم مسخره میاد وقتتو بخاطر همین ادمایی تلف کنی اصلا پیامشو باز نکن یادت نره گه همه چی بینتون تموم شده تو این فکرا هم نباش که میخوات که امتحانت کنه نه عزیزم‌ اون سادیسم داره بیماریه سادیسم

2706