2737
2734
عنوان

بارداری

55 بازدید | 6 پست

خانوما ۸ روز عقب زدم دیروز تستم منفی شد کمردرد شدید پهلو درد شکم درد خفیف ترشح زیاد دارم عین آب امشب دیدم غلیط شده یکمی بود میده از اون بوها ن بو ترشحه یا دارم عفونت میگیرم امکان حاملگی هست؟

نمیدونم عفونت باعث میشه پری عقب بیفته؟

پری هات معمولا نا منظم هس؟

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍

عه منم مث شمام

امروز کمرم از درد داشت میترکید...رحمم یکم تیر میکشه

۱۵ تا ۲۰ فروردین پریود بودم آخرین بار

کمیییی سینم سفت شده نوکش و فقططططط ترشح آبکی دارم

نمیدونم چرا عقب انداختم

اصلا اقدام نداشتم مگر محافظت شده

اگر باردار باشم واقعا معجزس

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم عفونت باعث میشه پری عقب بیفته؟ پری هات معمولا نا منظم هس؟

یه بار سقط داشتم آبان خب؟ بهمن ۲ شدم اسفند ۴ فروردین ۹ این ماه نشدم این ماه اولین اقدامم بعد سقطه.  دیروز تست زدم منفی شد چقدر صبر کنم میگم اقدام باعث عفونت میشه یعنی؟

2731
یه بار سقط داشتم آبان خب؟ بهمن ۲ شدم اسفند ۴ فروردین ۹ این ماه نشدم این ماه اولین اقدامم بعد سقطه. & ...

احتمال داره باردار باشی صبر کن

من خودم روز چهل سیکلم بیبی چکم بعد نیم ساعت ب زور حاله داشت

فرداش باز زدم بازم بزور حاله

بعد از رفتم اونم مشکوک دو روز بعد باز رفتم از تا گفت مبارکه😍ینی دو هفته تاخیر داشتم باز بسختی نشون داد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  میشه برای واقعی شدن تیکرم صلوات بفرستی؟                                               الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم🤍
احتمال داره باردار باشی صبر کن من خودم روز چهل سیکلم بیبی چکم بعد نیم ساعت ب زور حاله داشت فرداش ب ...

امیدوارم‌ نمیرم ازمایش هر بار رفتم اومدم خونه پریود شدم یا میشم یا تهش نمیشم دیگ

امیدوارم‌ نمیرم ازمایش هر بار رفتم اومدم خونه پریود شدم یا میشم یا تهش نمیشم دیگ

بیخیال باش بسپر ب خدا

1
5
10
15
20
25
30
35
40