2737
2739

من الان دو سالی میشه با رلم کات کردم به یه عنوانی من ازش جدا شدم دلیلشو هنوز نمیتونم بگم خلاصه ازش دور شدم اونم وقتی ازش دور میشدم هی زنگ میزد پیام میداد من جواب نمیدادم کادو می‌گرفت میداد بهم من میگیرم زود میرفتم رو نمیدادم تا مدت ها اینطوری ادامه داد حتی بخاطر منو خودش خیلی سعی می‌کرد کاری خوب پیدا کنه اما من بهش پشت کردم میدونم میگید مثلا افتخار میکنی اما من دلایل خودمو دارم 

خلاصه یه مدت بعد کاتمون و افسردگیش الان رفته با یکی رل زده اسم طرف رو تو همه پخش کرده دلیل زندگیم به من خود منم میگه اون منو نجات داد و فلان اما موقع رل بودن با دختره دو بار پست دلتنگی فرستاده بهم خواهرش و دخترخالش هی میان پیویم با من خوش اخلاقن چون منو به خانواده شدمعرفی کرده بود اما دختره رو فالو نکردن پسره بعد از کات رفته باشگاه بدنشو بسازه میگه عشق من باشگاهمو و فلان بنظرتون این باز حسی داره بهم یا فراموش کرده یه زمانی فکر میکرد من خیانت کردم دیوونه شده بود بعضی موقع هاهم با وجود حال خوبش با دختره استوری دلتنگی میزاره

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اینا مریضن اگه دوستت داشت یه دختر بدبخت دیگه رو درگیر نمیکرد این وسط الان هم به تو نخ میده هم به بقی ...

اره منم دلم برای دختره میسوزه همش باهاش دعوا میکنه من بعد دهه ماه  هم بهش پیام دادم با رلش میونش شکراب شد بنظرتون حس داره بهم یانه میخاد لج منو در بیاره

ی ادم عاشق همیشه با عشقش زندگی میکنه حتی با خاطره هاش

میدونم اما من نمیتونم مغزشو بخونم ببینم خاطره هامو فکر میکنه یانه بنظرتون یه آدم اینطوری میتونه از لجش اینطوری کنه چون فکر میکنه خیانت کردم

2740

ببین اینی که تو داری راجبش حرف میزنی نمیدونم چرا حس کردم روباه صفته، از اینجا التماس تورو کرده بعد رفته رو یکی دیگه آوار شده حالا پست دلتنگی میزاره؟ بکش بیرون ازش، خودتو، زندگیتو، اعصابتو، روح و روانتو با این آدمای هول قاطی نکن، یه آدم نمیتونه دنبال دوتا خرگوش بدوئه

فراموش نکرده 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
میدونم اما من نمیتونم مغزشو بخونم ببینم خاطره هامو فکر میکنه یانه بنظرتون یه آدم اینطوری میتونه از ل ...

با ی جمله جوابتونو میدم

میگن وقتی شوهر لیلی میمیره بدو بدو میرن پیش مجنون ک شوهر لیلی مرده و دیگه میتونی باهاش ازدواج کنی مجنونم میگه من الانشم با لیلی زندگی میکنم

اگه واقعا شمارو دوست داشت ک تهمت نمیزد اگر دوست داشت وارد رابطه نمیشد ک اسمشو همه جا جار بزنه

کاربری آقا هستم ( گیانا دنیا خم ژیانه ژانه بو شارکه ی بهاری زووووور)
ببین اینی که تو داری راجبش حرف میزنی نمیدونم چرا حس کردم روباه صفته، از اینجا التماس تورو کرده بعد ر ...

نه اصلا التماس من نکرده بعضی وقت ها هم گردن نمیگیره میگه تو خراب کردی بعضی پست میفرسته که خودت نخاستی نشد یا از اینه من پیام ندادم تو هیچ ندادی این طور پست ها میفرسته حتی با کینه حرف میزنه بعد یک سال کات کردن با من رل زد منو به خانوادش معرفی کرد دختره رو اصلا

2706