2737
2739
عنوان

ازدواج با دختر خاله ام که 12سال ازم کوچیکتره

| مشاهده متن کامل بحث + 184350 بازدید | 847 پست

تا حالا به این فکر کردین که چرا با وجود مادرتون و بقیه اعضا خانواده اون کیس ازدواج بهتون معرفی کرده؟

حس نمیکنین غیر مستقیم میخواسته نظرتونا در مورد ازدواج بدونه؟ یا شایدم واکنشتونا؟؟

درسته اختلاف سنی مهمه، ولی حس بینتون از همه چی مهم تره، حس ارامشی که شما به اون بدین

بهش پیشنهاد بدین لاقل وجدان خودتون راحت میشه

...زندگی دو نیمه است نیمه اول به امید امدن نیمه دوم...........نیمه دوم در حسرت نیمه اول.....  وقتی کوچیک بودم این جمله را یه جا خونده بودم اون موقع نمیدونستم این جمله ینی چی اما الان کاملا حسش میکنم  دلم یه امید ،یه انگیزه میخاد واسه زندگی..اما نمیدونم چرا همه در ،را به رووم بستن .... بگذریم......کارای تایپ،پاور،پروپوزال نویسی،ورد،پی دی اف انجام میدم با هزینه خیلی کم ممنون میشم تگ کنین ..دلم یه کار خوب میخاد میشه واسم یه صلوات بفرستین به ارزوم برسم 

سلام من و شوهرم دوازده سال اختلاف سنی داریم و قبلش مشاوره رفتیم ،مشاور سن رو زیاد ملاک ندونست ،یعنی خود اختلاف سنی مشکلی نداره تا شرایط دیگه فراهم باشه مثل درک متقابل ،علاقه زیاد و غیره 

اما من خودم خیلی اذیت شدم چون کلا دیدگاهم با همسرم فرق داشت ،من جزیی بین بودم و اون برعکس ،اون اینده نگر بود من فقط در حال زندگی میکردم ،خلاصه واسه همین میگم بستگی به شرایط روحی هر دوتون داره

حالا میتونی به صورت پیام نظر دخترخالت رو بخوای ازش 

بلاخره این بلاتکلیفی  باید تموم بشه یا بهت علاقه داره یا نه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دور ازدواج فامیلی رو خط بکشین  یکی از تاپیکام در مورد همینه .آینده خودت و دخترخاله ات و بچه ای ...

ما کل ازدواج هامون فامیلیه یعنی اصلا با غریبه وصلت نمی‌کنیم و خدا رو شکر همه بچه های سالم و باهوش داریم پسرعمو و دخترعمو پسرخاله دختر خاله پسرعمه دختر دایی همه مدل ازدواج داریم و هیچ بیماری خاص و مشکلی هم توشون نیست خداروشکر

شاید دخترخالتم دوست داره.احتمالا داره این کارارو میکنه ببینه عکس العمل شما چیه.شما هم ک خودتون و برا دخترایی ک پیدا میکنه آماده میکنید😐حداقل بهش بگید دیگه کسیو براتون زیر نظر نگیره.بگید یکیو دوس دارید

2731

سلام داداشم به دختر خالت هیچی نگو خودت اصلا نگو چون امکانش هست تا آخر عمرش دیگه حتی بهت سلام هم نده که اینجوری خیلی شکست بدی میشه به روح و روانت 

به احتمال زیاد دختر خالتم از تو خوشش میاد و اینکه کمکت میکنه که تو بری با دوسش ازدواج کنی همش فیلمشه که با تو ببشتر حرف بزنه چون پیشت حال دلش خوبه اینو بهت قول میدم حس من شدید قویه بچه های سایت هم اعتقاد دارن له حس شیشم من پس خیالت از اون راحت که اونم میخادت 

حالا اینکه چجور بهش بگی ....

اگه اینستا داره یه پیج فیک درست کن و به احتمال زیاد نزدیک ترین دوستش رو بهت گفته کیه با پیج فیک به اون دوستش پیام بده و بگو من اسمم شایان هست و از دوستت خوشم میاد اما از نزدیکانش شنیدم که با پسرخالش دوسته و رابطه احساسی دارن همچین موضوعی صحت داره؟ من قصدم ازدواج هست خانوادم ایشون رو معرفی کردن طی پرسجوهام فهمیدم شما نزدیکترین دوستشی و خواستم به شما مطرح کنم که اگه همچین موضوعی هست قبل از اینکه خانوادم برن جلو و جواب نه بشنوم از شما بپرسم 

بعد این دوستش حتما به دختر خالت میگه که یه پسره اینجوری گفته چی بهش بگم اگه گف اره دوسش داره پسرخالششو اونوقت خودت مستقیم بهش احساستو بگو 

اما اگه گفت نه من مثل داداشم میدونم اونوقت کلا بی خیال شو 

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!

فک نمیکنی شایدتروواقعاحای داداشش دوسداره بعدم ۱۲سال یه دهه ای خیلیه هااا داداش گلم یکی همسن خودت یاحداقل۵سال کوچیکترپیداکن

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂

ب عنوان یه دختر ک همنجس خودمو بیشتر میشناسم میخوام کمکت کنم 

شما اول باید یه حسی ب دختر خالتون منتقل کنین که هر دختریو نمیخواین ( چون اون الان پیش خودش‌ فک میکنه شما دنبال همسر هستین حالا هر کسی شد شد ) شما باید به اون یه حس خاص بودن و متفاوت بودن با بقیه کیس های ازدواجتونو بدید 

غیر مستقیم ابراز علاقه کنین ( فارغ از سن و سالشون دارم میگم این حرفا رو) 

غیرررر مستقیم یعنی اهنگای عاشقانه براش بفرستید روز دختر شد یه باکس گل و گلسر و چیزای صورتی دخترونه براش ببرید 

براش یهویی خوراکی بخرید ببرید جلو درشون زنگ بزن بگو من پایینم بیا یه دقیقه خوراکیا رو بهش بده 

بعد ک قشنگ توجهشو جلب کردی 

یه روز ببرش. کافه یا رستوران اونجا پیشنهادتو در قالب دوستانه مطرح کن بگو فلانی ما دوتا هم دوستیم هم فامیل نمیخوام سو تفاهم ایجاد شه 

ولی تو برای من خیلی متفاوت و خاص هستی نمیخوام روابطمون حتی اگ جوابت منفی باشه خراب بشه 

من دنبال دختری مثل تو هستم من قصد ازدواج با خودت رو دارم نظرت چیه؟ 

بالاتر توضیح دادم چون دنبال اینه که برام دختر برای ازدواج پیدا کنه

این ممکنه فقط برای این باشه که عکس العمل شمارو ببینه.فقط بخاطر این جمله نمیشه گفت حسش خواهرانس.بنظر من دختر ۲۶ ساله اگه شما رو هم نخواد به احتمال زیاد کس دیگه ای رو زیر نظر داره و اگه باهاتون رابطش نزدیکه حرفشو میزنه.بنظر من خانواده هاتون نفهمن چون اگه جوابش منفی باشه یهو دیدی روابط دو خواهر هم بهم خورد.از ازدواجت اگه حرفی زد بگو من کسی رو دوست دارم فعلا به اون فکر میکنم 

2740

بعدم چرا انقدر دیر بفکر ازدواج افتادی 

۳ ۴ سال زودترررر بفکر میشدی خیلییی گذشته 

بعدم باید بشینی با خودت فکر کنی ببینی میتونی با دل یه دختر ۲۶ ساله زندگی کنی؟ میدونی اختلاف سنی فقط عدد نیست اختلاف سنی یعنی دنیاتون متفاوته 

کوچیک ترین اختلافاتو دارم میگم 

شاید یه روز باهم بخوایید برید بیرون اون پر شور پر اشتیاق اماده میشه میگه بریم شاید شما ( ب واسطه اینکه اون دوران شور و اشتیاقو رد کردید و از اون مرحله رد شدید ) 

بگید نه حال و حوصلشو ندارم و اینجا بخوره تو ذوقش نتونی پا ب پا با دلش راه بیایی 

اول پس بشین فکر‌کن ببین میتونی یا ن 

از نظر من دنیاتون متفاوته

سلام 

داداچ همه رو رها کن بچسب به رفیق بی کلک (مادر)همین حرفهایی  که اینجا زدی رو به مادرت بگو 

بگو که ترس از اتفاقات بعدش داری ببین برات چیکار می کنه 

کاری کنه برات کارستون تو اگه دوتا چیز راجب خانما می‌دونی دوتاشو نمی دونی 

ولی یه مادر که خودش زن می دونه چیکار کنه اونم چی برای جیگر گوشش 

برای سلامتی مادرا صلوات❤️❤️❤️

عجب چقدر کاربریتون با این مشخصات آشنا به نظر میرسه 

:) تویی که داری امضای منو میخونی، میشه برام سه تا الهی به رقیه برای رسیدن به حاجتم بگی و هرچقدر در توانته صلوات بفرستی!؟🌿دمت گرم
جسارتا هر چند به موضوع مربوط نیست ولی با فطرت و غریزه ای که خدا در زن و مرد قرار داده نمیشه مبارزه ...

خب چرا زودتر به فکر نیفتادیک بهش بگین مثلا ۳۵ سالکی 

شما تا ازدواج کنی میشه ۴۰ سالت اون دختر هم ۲۹ 

بعد دنیاتون از زمین تا اسمون باهم تفاوت داره 

الانو نگاه نکنین

میخوام غیر مستقیم بگم که اگه روی خوش نشون نداد اقلا همون روابط اولیه مون به هم نخوره

شما دوتاتون عاقل و بالغ هستید بچه نیستید که 

یبار سر صحبت را باز کن و مستقیم بگو قبلش هم بگو لطفا اگه نظرت منفی بود توی روابط تاثیری نداشته باشه 

یه کاری کن به دستش بیاری اگه تفاهم دارید

اگر هم شما با شخص دیگه ای ازدواج کردید همسرتان راضی به این جور رابطه صمیمی نمیشه همونطور که شما در مورد خانمتون نمی پذیرید

به مادرتون بگید از سمت خودشون (وانمود کنن که شما هیچ اطلاعی ندارید) تمایلشون به این وصلت رو به خاله تون ابراز کنن.

بعد بیاید بگید چی گفتن تا بقیه راهنمایی ها رو بگم خدمتتون 

2706