2733
2734
عنوان

ازدواج با دختر خاله ام که 12سال ازم کوچیکتره

| مشاهده متن کامل بحث + 184584 بازدید | 847 پست
دختر به پسر موقعی که 20 سالشه: من تو رو دوس ندارم چون تو پول نداری نمیتونی از پس هیچی بر بیای منم حا ...

ببین دوست عزیز

ما دخترا اگه عاقل باشیم همون پسر جوون رو اگه ببینیم آینده داره و بی پوله بازم ترجیحش میدیم به سن بالای پولدار

ولی مشکلتون اینه که اکثرا علاف و بیکارین و نمیشه روتون حساب کرد واسه آینده

وگرنه چندتا پسر درست حسابی درس خونده که برای آیندش برنامه و هدف داره و جای پیشرفت، دیدی برن جایی و بهشون دختر ندن؟؟؟!!!!

درضمن شما تو سن بالا شاید بتونی یه دختر خام بی‌سواد بی‌عرضه که فقط منتظر خواستگاره تا جواب مثبت بده و از خونه باباش فرار کنه رو گولش بزنی و با اختلاف سنی بگیری،

ولی سوال اینجاس که آیا اون دختر زرنگ درس‌خونده تو جامعه بوده مستقل فعال که واقعا میتونه فرزند شجاع و بااعتماد بنفس تربیت کنه رو میتونی راضی به این ازدواج کنی؟؟؟؟

البته بگم با اینکه دخترم مخالف معیارهای الکی و رویایی و یه طرفه بعضی دخترا و قطعا مخالف روابط داغون دختر پسر امروز جامعه‌ام!

ببین دوست عزیز ما دخترا اگه عاقل باشیم همون پسر جوون رو اگه ببینیم آینده داره و بی پوله بازم ترجیحش ...

حرص نخور چون ما میتونیم با کم سن تر از خودمون باشیم ولی شما نمیتونی باشی، با همین حرفات مهره تایید زدی به تمام چیزایی که گفتم چون میگی باید اینجور باشه اینو داشته باشه ولی خب خودش حق نداره معیار داشته باشه معیارو که شما نمیتونی برا ما تعیین کنی چی دوس داشته باشیم چی نداشته باشیم اون چیزی هم که از نظر تو عاقل بودنه از نظر خیلیای دیگه خریته، الان پارسا پیروزفر یا گلزار که تا این سن همه دهه هشتادیا روشون کراش بودن همشون داهاتی یا سطح پایین نبودن خیلی هاشون سطح مالی خوبی داشتن و خام یا نفهمم نبودن از دختر 15 ساله تا میانسال میبینی روشون کراشن ، خیلی خنده داره وقتی خودتو حامی حقوق زنان میدونی ولی به هم جنس خودت که معیارش با تو یکی نیس میگی خام یا داهاتی یا بی عرضه، فک میکنی اگه اینارو تحقیر کنی دیگه ما مردا شاید نریم سمتشون ولی زهی خیال باطل با بچه که طرف نیستی اونا هم میتونن 10 حرف بزنن به شما ولی حرف فقط باد هواست...تا صبح اینجا حرص بزنی هم تاثیری نداره...باز دخترا همین الان پارسا پیروزفرو ترجیح میدن به یه پسر زشت و بی پول 20 ساله، ما هم یه دختر جوون رو ترجیح میدیم به یه زن یائسه که چند سال دیگه کل انگیزه جنسیشو هم از دست میده...یاد بگیر به تفاوتای دو جنس احترام بزاری...جنس شما هم از خیلی چیزایی که جنس من مجبوره فراهم کنه یا داشته باشه معافه، من چه خوشم بیاد چه نیاد که از از پسر خیلی توقعات بیشتر تا دختر تو زندگی و تا صبح هم حرص بزنم بگم برین ملاکاتون رو عوض کنین بی تاثیره پس انقد الکی جوش نزن که ما هم معیارمون با دو تا حرف تحقیر امیز شما عوض نمیشه، هر موقع ازین موضوع حرصت گرف به این فک کن که شما دخترا از 15 سالگی شرایط ازدواج دارین ولی پسر 15 سالرو کسی نگاش نمیکنه اگه به جایی نرسه شاید تا اخر عمر هم کسی نگاهش نکنه....دختر و پسرا یکی نیستن و ما دیرتر شکوفا میشیم تازه اونم اگه شانس بیاریم، هر کدوم باید یاد بگیرن از فرصتاشون استفاده کنن، عصبی نشو چون ما هم از فرصتمامون استفاده میکنیم چون شما هم هیچ وقت حاضر نمیشی فرصتای بهترتو از دست بدی به خاطر ما، تازه معیار های ما خیلی کم تر از طومار شماس و خیلی هم بیشتر زحمت میکشیم تا فقط جنس شما حتی مارو ادم حساب بکنه. هر موقع دیدی دختر 35 ساله ای به پسری گف عیب نداره که خونه نداری یا این شکلی هستی یا انقد ایراد گیر نبود اون موقع بیا شاکی شو که چرا هم سن نمیگیرین، اگه در هر صورت من باید هزار تا شرایط داشته باشم و دخترا چه تو 20 سالگی چه تو 40 سالگی انتظار مرد بی نقص دارن منم ترجیح میدم برم حداقل 20 ساله هرو بگیرم که حداقل تو این رابطه که پاره میشم تا نگام کنن حداقل یه چیزی هم این وسط عایده من بشه...دلیلی نمیبینم کیس بهترو ول کنم برم سراغ یه 40 ساله با توقع های دختر نوجوون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرص نخور چون ما میتونیم با کم سن تر از خودمون باشیم ولی شما نمیتونی باشی، با همین حرفات مهره تایید ز ...

حالا چرا فکر کردی من دارم حرص میخورم تو هرجمله گفتی حرص نخور😂

نه عزیز من حرصی ندارم که بخورم خداروشکر بهترین جای ایران زندگی میکنم با بهترین شرایط بهترین رشته رو میخونم تو دانشگاه تاپ سنمم زیاد نیس ۲۷ سالمه اینقدرم چهرم عروسکی و بیبی فیسه که حداقل تا ۲۰ سال دیگه رو رااااااحت پیشنهاد ازدواج دارم هرچند الانم زیاد دارم فقط چون میخوام تو کارم به ثبات برسم نتونستم ازدواج کنم

فقط برای خودت اینا رو گفتم چون دیدم پسرایی که ملاکشون فقط صرفا سن بوده چه کلاهای گشادی رفته سرشون و الان تو زندگیشون کجان

وگرنه شما برو هرکی دوست داری رو بگیر من اصلا میبینمت که بخوام ملاک تعیین کنم؟!😐

2731

دوستان من این تاپیک را نذاشتم که محل مشاجره دختر پسرا بشه همگی مخلوق خداییم و نزد خدا محترم و عزیز

خدا مرد و زن را برای تکامل هم آفریده و هر طرف باید به توانایی ها و خصوصیات خود افتخار کند

نه بخواهد خود را شبیه دیگری کند و نه دیگری را تحقیر کند

با اجازه همگی من این تاپیک را قفل میکنم چون به هدف و جوابی که میخواستم رسیدم

ممنون از همگی بابت کمک و همفکری که داشتید