2733
2734
عنوان

آیفون

29 بازدید | 3 پست

آقا من یک سوال داشتم لطفا منو راهنمایی کنید من تا حالا گوشی آیفون نداشتم و فکر نمیکنم که نیاز داشته باشم چون استفاده ام از گوشی فقط در حد اینستا و یوتیوب هست وپیام و زنگ که اونم با هر گوشی میشه وارد اینستا شد یا پیام داد ولی بعضیارو میبینم برا گوشی آیفون سرو دست میشکنن به حدی که به همسر یا پارنتر و دوستاشون خیانت میکنن به خاطر یه آیفون یا کلیه اشون را میفروشن و کلا یه جوری رفتار میکنن که انگار از تو گوشی آیفون طلا میاد بیرون حالا میخواستم بدونم چه چیز شگفت انگیز و خارق العاده ای توش هست که اینا اینجوری میکنن واقعا یعنی انقدر عجیب و خاصه که به خاطرش کلیه اتو بفروشی یا یه شب با یکی باشی فقط به خاطر یه گوشی واقعا بگید چجوری هست و چی داره مگه توش

من سال هاست ایفون دارم

ازون زمان ک کسی نمیدونست ایفون چیه..

یک سامسونگ هم برای اپ هایی دارم ک توی ایفون روی وب باید بیاد..

خب برای من عادته..گوشی دیگه رادستم نیست.مثلا الان سامسونگم حتی یک عکس یا یک بازی توش ندارم و همیشه خاموشه.برام جذابیت نداره

و اینکخ من بودجه ش رو هم دارم.قطعا نداشنم اینکارو نمیکردم..

خب بعضیا دست اوردی ندارن.الانم جامعه طوری شده ک شما در نکاه اول گوشی و تیپ و استایل طرف رو میبنی

میخوان با اون گوشی خودشون رپ پووشش بدن.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

من از بچگی کلا آیفون دا‌ت از 5 تا 10 دیگه 10 فروختم که همون ایکس میشد

دیگه نخریدم اول اینکه من خودم باهاش سرمایه گذاری میکردم اون موقع 15 سالم بود اگر تو گوشی آیفون بخری 10 میلیون یکسال دیگه هم همون قیمت برمیدارن تا زمانی که داخل رده باشه اما گوشی های دیگه اینجگر نیست افت داره درهر صورتی این بخشی از سرمایه گذاری اوکی؟! 

و بعد اینکه قابلیت هاییی داره که گوشی های دیگه اصلا نداره  مخصوصا کیفیت دوربینش  و ضرافت خود گوشی که من با هیچ گوشی مقایسش نمیکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چجوری هست چی توش داره قابلیت هاش چیه آخه من کلا دوازده سالم بیشتر نیست و خب درامدمونم اونقدر زیاد نیست که بتونم بخرم ولی کلا دوست داشتم بدونم چی داره و چجوری هست که انقدر تعریف میکنن

2731