2752
2734
عنوان

همسرم بی محلی میکنه

613 بازدید | 48 پست

سلام دوستان من تازه ازدواج کردم همسرم خیلی احساسات خودش رو بروز میداد و محبت میکرد ،الان جوری شده که وقتی از کار میاد(سه روز کاره یه روز استراحت )اصلامیلی به من نداره خونه نمیمونه همش با دوستاش بیرونه وقتی هم میاد خونه خوابش میاد ،رابطه ......هم که هفته ای یکبار اونم به اصرار من،از همه نظر هم به خودم میرسم واقعا کلافه شدم ممنون میشم راهنماییم کنید ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم مراقب باش حواست ب زندگیت باشه سعی ک خیلی برخودت برسی و برای شوهرت جذاب باشی

فایده نداره زیاد باهام حرف نمیزنه به حرفام زیاد توجه نمیکنه وقتی هم باهاش زیاد حرف میزنم که مجبور بشه جوابمو بده عصبی میشه

2706