2733
2734
عنوان

مسخره ام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 89 پست
بعضی وقتا هم دعا میکنم که خدا این نوع خاصی از سلیطه بودن که درون منه رو درون همه بذاره🤌🏻 تا کسی ...

آدمایی مثل شماها کم پیدا میشه ذات شماها پاکه درک میکنید 

ولی اونا فرهنگ ندارن آجی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودتو هرجور که هستی دوست داشته باش اگه لاغری ضعفته بجاش حتما صورت چشم و ابرو لب یا هرجای دیگت نقطه قوتته روی اونا تمرکز کن و بهترشون کن

منم لاغرم با کلی قرص اشتها آور و ...یه ذره بهتر میشم

دیگه رسیدنی در کار نیس...تا چشم کار میکنه حسرت نرسیدنه :)

ویتامین و قرص آهن اینا زیاد بخور

به حرف بقیه ام‌اهمیت نده

ملت همیشه دهنشون بازه

و در نهایت اونیکه هیچ چیزی برای از دست دادن نداره،،،همه چیزو به دست میاره😎https://abzarek.ir/service-p/msg/1783366💜😈
آدمایی مثل شماها کم پیدا میشه ذات شماها پاکه درک میکنید  ولی اونا فرهنگ ندارن آجی

این پاک بودن از خودته

کارمای کارشون میبینن مطمئن باش

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
خودتو هرجور که هستی دوست داشته باش اگه لاغری ضعفته بجاش حتما صورت چشم و ابرو لب یا هرجای دیگت نقطه ق ...

😂آخه قربون خدا برم واقعا این چه کاریه یکی ۹۰ کیلو هس یکی ۳۰ خوب اگه ۳۰ کیلو اون تپله رو میداد به لاغرا حل میشد همه چی

خوب بهش بگو دلم خیلی میسوزه برای آدمای لاغر چون واقعا خیلی سخته 

آخه طفلی وضع مالیشم خوب نیست کار می‌کنه خرج بچشو میده میگه نمی‌مونه برم دکتر

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
۱۸ سالمه قدم ۱۵۸ وزنم شده ۳۴ قبلا ۴۰ بودم اصلا استخونام هر روز آب میشن

دکتر رفتی رژیم غذایی مناسب بگیر شاید جواب داد 

اگه صورتت خوبه غصه نخور منو چی میگی هرچی میخورم یه گرم تو صورتم نمیره همش میزنه به بدنم

مه او اشکسته بالِم که دارم شوقِ پرواز🕊
😂آخه قربون خدا برم واقعا این چه کاریه یکی ۹۰ کیلو هس یکی ۳۰ خوب اگه ۳۰ کیلو اون تپله رو میداد به لا ...

اخ که دس رو دلم نزار😂

من کلی قرصای همه مدلی گرفتم یکسال چنان تپل شدم که نگو ولی تا قط کردم انگار پنچر شدم😂 عوارض دارن نمیشه خورد بجاش بدن سالمو انتخاب کردم و خودمو همینجوری که هستم دوس دارم با اینکه لاغرم ولی هیچکسی به گرد پای چهرمم نمیرسه شما هم حتما خیلی خوشکلی

دیگه رسیدنی در کار نیس...تا چشم کار میکنه حسرت نرسیدنه :)
2706