2733
2734
عنوان

مسخره ام میکنن

1707 بازدید | 89 پست

دلم خیلی گرفته همه مسخره میکنن چون خیلی لاغرم بخاطر بیماری روده ام هست هرچی میخورم جذب نمیشه خانواده ام مردم همگی مسخره میکنن دیگه خسته شدم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شعور ندارن ک مریضی 😟 منم زیاد مسخره کردن هس گفتن اینجات فلانه اونجات فلانه ولی برام مهم نیست دیگ همینجوری ک هستی خودتو بپذیر زندگی کن نمیشه ک بجنگی با دنیا و آدما 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
شعور ندارن ک مریضی 😟 منم زیاد مسخره کردن هس گفتن اینجات فلانه اونجات فلانه ولی برام مهم نیست دیگ هم ...

آره گل ولی خوب من خیلی سختی کشیدم درک نمیکنن دست خودم نیست که لاغرم 💔💔💔

واقعا فرهنگ ندارن😞❤️‍🩹💔

اسی درکت میکنم.منم به خاطر بیماری ۱۴ کیلو کم کردم خیلی لاغر شده بودم.هر کی از راه میرسید میگفت وای چقدر لاغر شدی ضعیف شدی.الان یکم بهتر شدم .حق داری نارحت شی.مشکل رودت چیه؟

خیلیا آرزوشون اینه که جای تو باشن مدل لباساتو یه جوری انتخاب کن که خیلی ریزه ت نکنه رنگ روشن بپوش ...

چی بگم بخاطر مریضیم روز به روز لاِغر تر میشم آبجی فقط میخوام بمیرم دیگه از این همه تحقیر و مسخره راحت بشم 

آره گل ولی خوب من خیلی سختی کشیدم درک نمیکنن دست خودم نیست که لاغرم 💔💔💔 واقعا فرهنگ ندارن😞❤️‍🩹 ...

باهاشون قطع رابطه کن وقتی اینجوری هستن 😊 برا غذا خوردن ابنا هم از اتاق بیا بیرون خیلی با خانواده ات گرم نگیر تا خودشون متوجه شن ک مسخره کردن کار درستی نیست 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 
2706