2733
2734
عنوان

مسخره ام میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1707 بازدید | 89 پست
نه مشکل روده یکم طول میکشه خوب بشه از بچگی این مشکلو دارم بخاطر همین هیچی جذب بدنم نمیشه 

منم‌بدنم‌‌جذب نمیکنه‌ ینی‌ مشکل‌روده‌دارم‌ ازکجا‌ فهمیدی‌ چ‌ازمایشی‌دادی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باهاشون قطع رابطه کن وقتی اینجوری هستن 😊 برا غذا خوردن ابنا هم از اتاق بیا بیرون خیلی با خانواده ات ...

همین پدر خودم دیروز باهام دعوا کرد بهم میگه جنازه💔در واقع ک خودشون اینطوری بچه بزرگ کردن 

اسی درکت میکنم.منم به خاطر بیماری ۱۴ کیلو کم کردم خیلی لاغر شده بودم.هر کی از راه میرسید میگفت وای چ ...

اعصاب معده و روده فقط شکمم بزرگ میشه رفته رومخم

شکر همیشه سالم باسی 

همین پدر خودم دیروز باهام دعوا کرد بهم میگه جنازه💔در واقع ک خودشون اینطوری بچه بزرگ کردن 

بزار بگن هر چی دلشون میخواد برات مهم نباشه من ک اینقدر گفتن ک وقتی میگن میخندم با صدای بلند خودشون تعجب میکنن 

ما پشت هزاران لبخند مرده ایم..... 

چند کیلویی و قدت چنده؟؟؟؟

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
منم‌بدنم‌‌جذب نمیکنه‌ ینی‌ مشکل‌روده‌دارم‌ ازکجا‌ فهمیدی‌ چ‌ازمایشی‌دادی؟

همین چند روز پیش رفتم دکتر روده گفت مشکلت اعصاب معده و روده هست اونم بخاطر حرص و ناراحتی زیاد 

یه آزمایش حساسیت ازم گرفتن جوابش هنوز نیومده

آره گل ولی خوب من خیلی سختی کشیدم درک نمیکنن دست خودم نیست که لاغرم 💔💔💔 واقعا فرهنگ ندارن😞❤️‍🩹 ...

اره منم خیلی لاغرم انقدر حرف شنیدم و اذیت شدن ک حد نداره واگذار کردم بخدا....جالبه جوابم میدی میگن چته مگه دروغ یا فلانی چقدر بی ادبی حالا به خودشون یکی اونارو بگی جرت میدن

عزیزم جاری منم خیلی لاغره خوراکشم زیاده ولی بازم لاغره به اونم همه میگفتن حتی تا جایی که انگ اعتیاد م بهش زدن ولی اون همچنان به زندگیش ادامه میده .

نمیتونی برای دیگران زندگی کنی بیخیالشون باش

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری
2706