2733
2739
عنوان

دختره بخاطر ......... میکشن 😭😭💔💔

500 بازدید | 30 پست

ی فیلم دیدم الان اسمش مغز های کوچک زنگ زده .....

بعد توش ی دختره تو محل پایین شهر ک تعصب های احمقانه دارن زندگی میکنه 

دختره دوس پسر داشته فیلمش با دوس پسرش لو میره 

داداشش میکشنش .....ینی دقیقا دیدم دارن میکشنش اومدم بیرون از صفحه .....

خیلی حالم بده نمیدونم چرا دستام میلرزه ..... ینی چی آخه...... استرس گرفتم اعصابم خورده حالم از زن بودن بهم میخوره نمیدونم چرا انقدر تحت تاثیر قرار گرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فیلم بود یا کلیپ؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2740

من این فیلمو وقتی ۱۴ سالم بود نگا کردم هیچ حسی نگرفتم فقط میگفتم دختره حقشه‌ چرا با پسره ول چرخیده😑🤣🤣🤣

همه میگن یاعلی‌ و عشق رو آغاز میکنن من میگم یا ابولفضل و میرم‌ سراغ مشکل بعدی              من همونیم که بخاطر گفتن ناموسا و داش به نی نی یار تعلیق شد😑  اینجا ایرانه هیچ چیز منطقی نیست دوست من  

بابا نمرد کههههه دختره . خفش میکنن ولی نمیمیره

زندس فرار میکنه. باباش فراریش میده

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
2706