2752
2734
عنوان

دختره بخاطر ......... میکشن 😭😭💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 30 پست

مامانم تعریف میکرد میگفت زمان قدیم ی دختره بود ب اسم توران این با پسرا رابطه داشته فکرشو کن ۵۰ سال پیش این رابطه داشته با پسرا ،خلاصه حامله میشه نصف شب داداشش بیدارش میکنه میبره تو حیاط خفش میکنه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

آخه اصلا نمیره ...... اعصابم خورد شد دیدم ینی چی دادن بچه ده ساله دختره رو خفه کنهههه ........

تااخر ببین خیلی قشنگه

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2731
آخه اصلا نمیره ...... اعصابم خورد شد دیدم ینی چی دادن بچه ده ساله دختره رو خفه کنهههه ........

الان اون دختره داره پیتزا میخوره و می‌خنده 

و ماها با دیدن فیلمش زار می‌زنیم 

99/9/9 ان شالله به هدف و خواسته ام میرسم 

چه جالب الان دارم آهنگ(برای) گوش میدم

به اینجور تاپیکا برمیخورم همش

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
مامانم تعریف میکرد میگفت زمان قدیم ی دختره بود ب اسم توران این با پسرا رابطه داشته فکرشو کن ۵۰ سال پ ...

من حتی تو یکی از روستا های اطراف شهرمون شنیدم ک دختره با ی پسره رابطه داشته داداشش میکشش باباشم میگ خوب کردی و رضایت میده میاد بیرون

وای وای خانما دیشب یه فیلمی نگاه کردم کلا ازادما واین دنیا متنفرشدم    ازدیشب تاالان توذه ...

اسمش چیه بگووووو

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
الان اون دختره داره پیتزا میخوره و می‌خنده  و ماها با دیدن فیلمش زار می‌زنیم

من برای این ناراحتم ک این چیزا تو جامعه وجود داره اگ این ی چیز الکی لودهیچوقت انقدر حالم بد نمیشد

2706