2737
2734
عنوان

چند ثانیه بود که نماز استغاثه حضرت زهرا رو تموم کرده بودم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3875 بازدید | 172 پست
آره آفرین  با همه وجودم موافقم باهات 😐

من در هر مورد موافقم سر هیچییییی هم تا الان اصرار نکردم

حتی دکترا مشکوک به تومور مغزی بودن بهم قبل شروع آزمایش ها گفتم راضی ام به رضای تو اگر صلاح اینه اینطور باشه من مشکلی ندارم در این حد همیشه می‌سپارم دست خدا

اینم سپردم و خدا خودش بهم داد

الان اصلاااااااا نمیخوام به فرد دیگه فکر کنم

نمیخوام به دلم بشینه😔 فقط نمیدونم دیگه به پدر مادرم چی بگم اونا هم از رابطه‌ی ۴،سالم اطلاع داشتن ...

منو چی میگی😭 ۷ سال پای یکی موندم چقدر نذر و نیاز چقدر تلاش نشد هربار ب در بسته خوردم

دارم می‌سوزم بابت این همه سادگی و عشقی ک پاش ریختم و نشد

یه عالمه نذر کردم چله صلوات

انگار نمیشه و من دارم اصرار میکنم

دلم خیلی پره

ب روی خودم نمیارم ولی از درون دارم میمیرم 😭 

هیچی از هیچکس بعید نیست :) چنان نماند چنین نیز نخواد ماند. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نمیخوام به دلم بشینه😔 فقط نمیدونم دیگه به پدر مادرم چی بگم اونا هم از رابطه‌ی ۴،سالم اطلاع داشتن ...

من چه شبایی که تاصبح بیداربودم ویواشکی گریه میکردم.به خدا گفتم اگه صلاحمه وبهم میرسیم نشونه بده.

چندشب پیش بود که گریه کردم نصفه شب به حضرت زهرا گفتم خواسته م رو

S💫M
حاجت روایی هست

یعنی واقعا روا میشه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2740

عزیز دلم... سخته خیلی اما شاید خدا دوباره بهت نظر کرده ، کمی صبوری کن اما وقت رو از دست نده❤️🙏ان شاالله سفید بخت بشی قشنگم 

به نظرم داری امتحان میشی که چقد رو خواستت هستی

باید دِلِت دریا باشه ، تا خدا بهت کِشتی بده.!🌝🪴       سر سنگين باشى، پشت سرت حرف ميزنن شوخ طبع باشى، پشت سرت حرف ميزنن، ببين ! هرجورى كه باشی پشت سرت حرف ميزنن، از خدا بزرگتر داريم؟ اين روزها پشت سر خدا هم حرف ميزنن! ديدى كه دارن وجود خدا رو تكذيب ميكنن پس خودت باش🩵 بى ترس و واهمه از خود بودن، اين مردم، خالق خودشون رو هم زير سوال بردن چه برسه به من و تو، راحت باش🤍🍭🥂
از بس که قلبت مهربونه😍❤️ ان شاالله حاجت روا بشی عزیزم مهتاجم به دعا ❤️🙏

عزیزدلمی ممنونم🥰😘 همچنین گل قشنگم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
من در هر مورد موافقم سر هیچییییی هم تا الان اصرار نکردم حتی دکترا مشکوک به تومور مغزی بودن بهم قبل ...

اما من اصرار کردم 

الان مثل چی پشیمونم .ای کاش همونی میشد که خدا برام میخواست 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706