2733
2734
عنوان

چند ثانیه بود که نماز استغاثه حضرت زهرا رو تموم کرده بودم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3919 بازدید | 172 پست
رسیدی بهش؟ آره تو رو خدا بگو

منم خواسته م اینه به شخصی برسم.

نشونه هایی از خواسته م دیدم.میدونم بهم میرسیم اما زمان مناسب فرانرسیده

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حدود۷سال پیش دوستم رفت مسجد برای اینکه به عشقش برسه نماز مستحبی یادم نیس کدوم نماز بود خوند کلی دعا نذر با طرف ازدواج کنم خدا هم دست رد به سینه اش نزد پسره از نظر من مالی نبود ازدواج کرد و چندسال بعد بدلیل شکاکی طرف جدا شد هیچی بهش نرسید ازدواج زورکی از خدا خاست

میتونس بگه خدا اگر به صلاحمه بشه و اصرار داشت فقط همین . خواهش میکنم هیچ وقت اصرار نکن

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

لج نکن خدا بزرگت 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
حدود۷سال پیش دوستم رفت مسجد برای اینکه به عشقش برسه نماز مستحبی یادم نیس کدوم نماز بود خوند کلی دعا ...

آره آفرین 

با همه وجودم موافقم باهات 😐

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
ان شاالله که خیره عزیز دل برو ببینش شاید مهرش به دلت نشست و به صلاحت بود 🤲🤲❤️عاقبت به خیر بشی عزیز ...

من تو خواب چند بار ضریح دیدم نمیدونم نشونه هس یا چی..

التماس دعا

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
ان شاالله که خیره عزیز دل برو ببینش شاید مهرش به دلت نشست و به صلاحت بود 🤲🤲❤️عاقبت به خیر بشی عزیز ...

نمیخوام به دلم بشینه😔

فقط نمیدونم دیگه به پدر مادرم چی بگم

اونا هم از رابطه‌ی ۴،سالم اطلاع داشتن ولی دیگه الان میگن ول کن تموم شد و ....

مشه بهم بگی چجوری استخاره میگیرن چی میخونن

معمولا باید دست آدم کار بلدش داد چون خود ادم اغلب نمیتونه به درستی تفسیر کنه میتونین به دفتر امام جمعه شهرتون زنگ بزنید درخواست بدید براتون بگیرن

اما اگه خودتونم تفسیر بلد باشید، با وضو و رو به قبله و سه بار سوره توحید رو میخونید و بعد با نیت قرآن رو باز می‌کنید. زمان‌های مناسب برای استخاره رو هم در هر روز میتونین توی نت سرچ کنین

حتما میخونم

من این نذر هارو انجام دادم

من ۱۰۰تاصلوات برای حضرت زینب،امام حسین ،علی اضعر،حضرت عباس،حضرت زهرا.فرستادم

تو روزای مختلف برای هرکدوم از امام ها فرستادم هرکدوم۱۰۰تا

فکرکنم برای امام رضا فرستادم

برای شهید ابراهیم هادی،شهیدعلی حاتمی،شهیدعبدالمهدی مغفوری.صلوات فرستادم.برای امام جواد یس خوندم با۱۰۰صلوات

نذر۵لسته نمک  کردم،ولی گفتم بعد بهم رسیدنمون پخش میکنیم.

روز شنبه شهادت امام جعفرصادق بود،براشون یس خوندم،امشب خواب دیدم

S🦋Mمیشه دعاکنید به بهترین شکل من وعشقم بهم برسیم🥲
منم به همین نیت برای خودم خوندم اسمت رو برام بنویس اگر خوندم دعا میکنم❤️تو هم لطفا برای من  دعا ...

ممنون عزیزم اسمم مریمه 

چشم گلم اگر لایق باشم براتون دعا میکنم که عشق شما هم برگرده

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی🥀چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست✨️
2706