2733
2739
عنوان

رابطه در دوران عقد

172 بازدید | 13 پست

ببخشید خانما لطفا گزارش نزنید سوال دارم 

من نامزدی ام و چند وقت دیگه شاید عقد کنم 

دلم نمیخواد تو دوران عقد رابطه داشته باشم 

اما اگر همسرم نیاز داشت چجوری برطرفش کنم؟ 

اگ عقد کردین و محرم شدین اشکال نداره خب سطحی انجام بدین 

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

راه های دیگه گلم تو گوگل سرچ بزن ... کلا گاهی وقتا تو زندگی مشترکم لازم میشه ک راه هایی بغیر د خ و ل رو داشته باشید

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

همه چی بدون دخول 

ولی چرا میخای خودتو زجر بدی 

من به شوهرم و اخلاقش مطمعن بودم 

تو عقد رابطه داشتیم 

بهترین کار ممکن بود 

شوهرم ن ازم سرد شد ن برام عروسی نگرفت 

ماه عسلم ک رفتیم کلی بهمون خوش گذشت چون دغدغه ی نداشتیم

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔
2738
سطحی ینی چی؟ 

یعنی بدون هیچ گونه دخول😶

تازه اومدم نی نی سایت ینی قبلنم یک سال پیش عضو بودما بعد قانون نی نی سایتو نمیدونستم ترکیدم ینی خودشیرینی های نی نی سایت زحمت کشیدن گزارش زدن  بعد هرکار کردم با چن شماره نشد ک نشد   حتی تو تلگرامم پیام دادم نشد ب هرکی گفتم میگف وااا چرا عضوت نمیکنن ینی هر بار ک موفق نمی‌شدم کلی خودشیرین های گرامی رو فوش میدادم  خلاصه بعد کلی الافی ول کردم کلا  فقط تاپیک میخوندم تا این ک پری شب باز خط جدید یکی از خانوادم گرف منم شاخک هام تکون خورد  گفتم دوباره شانسمو امتحان میکنم ک خداروشکر بلههههه عضو شدم باباخره  کلی ذوق مرگ شدم خلاصه اینو گفتم ک جان مادرتون دیگ الکی گزارش نزنین شاید یکی عین من قانون این جارو بلد نیس دم بچه های با معرفت نی نی سایت گرم مخلص همشون بوس ب کلتون  
همه چی بدون دخول  ولی چرا میخای خودتو زجر بدی  من به شوهرم و اخلاقش مطمعن بودم  تو ...

منم عین شما تو عقد انجام دادیم ولی دلیل نمیشه چون منو تو باردار نشدیم بقیه هم نشن مخصوصا ک شرایط عروسی ندارن یا خانواده ها بد بدوننن

سطحی ینی چی؟ 

بلدنیستی چرا تن ب ازدواج دادی؟

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
منم عین شما تو عقد انجام دادیم ولی دلیل نمیشه چون منو تو باردار نشدیم بقیه هم نشن مخصوصا ک شرایط عرو ...

خب منم توضیح دادم گلم ک چرا اینکارو کردم

وقتی کسی ازدواج میکنه دیگه باید اینقدر درک داشته باشه اگر بچه نخواد روش جلوگیری بلد باشه

این کاربر در تاریخ ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ قلبش مرد 💔
وای من سر در نمیارم  تو کلاس که واسه قبل عقد میزارن  رابطه بدون دخول هم یاد میدن؟

بله میگن اگ هن نگفتن شما بپرس ازشون