2737
2739

کی ازدواج میکنم؟ اگه میکنم کی ؟ و با کی ؟وکیل میشم؟میکاپ آرتیست میشم؟مربی تکواندو میشم؟

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که اهل غم می‌داند دلیل قامت خمم را...                         بچه ندارم و مجردم این چیزه ام که زده چند هفته تا تولد رو همینطوری زدم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک سال و نیم /دوسال دیگه  مربی تکواندو

یعنی دوسال دیگه مربی میشم؟بقیش چی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
که اهل غم می‌داند دلیل قامت خمم را...                         بچه ندارم و مجردم این چیزه ام که زده چند هفته تا تولد رو همینطوری زدم.
2731
یک سال و نیم دوسال دیگه ازدواج میکنی

آهان مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک سال و نیم /دوسال دیگه  مربی تکواندو

عزیزم میشه جواب منم بدی

R ازم خوشش میاد یا نه؟

چرا کم پیداست میخواد بده؟؟؟

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
یک سال و نیم دوسال دیگه ازدواج میکنی

میشه اینم بگی همسر آیندم داداش دوستمه یانه یکی دیگست؟زندگیمون چطوره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
ازت خوشش میاد ولی زیاد جدی نیست حسش

مرسی عزیزدلم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
میشه اینم بگی همسر آیندم داداش دوستمه یانه یکی دیگست؟زندگیمون چطوره؟

نه داداش دوستت نیست

حسم مبگه اگه تا به جایی هم باهاش پیش بری در اخر ازش جدا میشی چون اون چیزی که تو فکر میکردی نبود

این فقط حس منه

نه داداش دوستت نیست حسم مبگه اگه تا به جایی هم باهاش پیش بری در اخر ازش جدا میشی چون اون چیزی که تو ...

چقدر بد وکیل اینا چی؟ببخشیدا هی سوال میپرسم فکرم درگیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه داداش دوستت نیست حسم مبگه اگه تا به جایی هم باهاش پیش بری در اخر ازش جدا میشی چون اون چیزی که تو ...

علی بهم حس داره؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706