2733
2734

ما دوتا دختریم ی داداش کوچیک من دختر بزرگترم مامانم ک نگم ی ادم خودخواه سر جریان زایمانش بااینک میدونس بچه تو شکمشه انقد خودشو زد وکشت برای ی ادم پیر ۸۰ تا ۹۰ ساله ک حالا مرده ک حالابرادرم ک ب دنیا اومد بعدا متوجه شدیم تو زایمانش ی لکه سفید تو سرش بوجود امده ک ناحیه چشمش رو دربرگرفته و باعث تیک های عجیب تو چشمش شده ک بچه الانش اعتماد بنفس نداره حتی وقتی برده بودیمش دکتر بجای اینک برااین بلایی ک سرش اورده شرمنده باشه هی میگف وای از صبح علاف شدیم من غلط بکنم دیگ بیام البته اونم خودم دنبالشو گرفتم ک فهمیدم......من بچه بودم صورتم جوش های چرکی خفن میزد بقدری ک همه میگفتن کاری کردی بچه بودم متوجه نبودم اونقدر ک مادر بزرگم میکف این دختره ببرش دکتر نبردم اونقد ک جاهاش رو صورتم هس .....ولی برای دندون خودش خوذشو ب درد میزنه بااولین پول میره کارای خودشو میکنه

دندونم سه تاش از عقبیا افتاده چون پول ندادن درس کنم دوباره هنوز ی دندونم خالی شده میدونه با بابام خوب نیستم باهاش حرف نمیزنه فقط ی کلام میگ کارته رو بده دیگ توضیح نمیده میگ اگ خودت میخای خودت بگو اون مرتیک خر واحمقم میگ اگ پول مبخاستی میزفتی معلم میشدی یا شوهر میکردی پول نیس بااینک من تاالان ک ۲۷ سالمه همش یا درگیر افسردگی بودم یا بخاطر محیز داغون مدرسم ازمون وخطا کردم واصلا هدفم چیز دیگس حتی نیومد بگ چته و اصلا تو موقعیت روحی خوبی نبودم ک ب ازدواج فک کنم بخاطر شکستای روحیم.....پدرم اعنیاد داره بهش ک میگی ابرومونو بردی میگ هر پدرسگی بخوادتون خودتونو میخا بمن کاری نداره بااینک ازدواج واقعا خانواده مهمه 

وای🥲الهیی امیدوارم حالت بهتر شه عزیزم و از دست این خانواده نجات پیدا کنی…

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نجاتم مرگع

چی بگم والا حالا خانواده من باعث شدن قرب و ارزش من تو روی خانواده شوهرم خیلی بیاد پایین بسکه جلوشون بهم بی احترامی کردن ، اما همیشه از لحاظ مالی ساپورتم کردن حتی الان که ازدواج کردم

2706