2737
2734

چند وقت دیکه عروسیمه ازدواج اجباری هست  4ساله عقدم 18سالمه  با پسر خالم ازدواج اجباری 😔💔

به یه پسری علاقه  مند شدم نه شمارشو دارم نه  ادرس خونش فقط  محل کارش دیدمش بهش علاقه  مند شدم 

یکی ماهی هست اصلا نمیتونم فراموشش کنم 

😭خیلی حالم بده 

لعنت به ازدواج اجباری من خستم  اصلا از شوهرم خوشم نمیاد ادم خسیسی هست و خیلی بهم بی توجه  اصلا تو فکرم نیست من ازش متنفرم خانوادم بهم اجازه طلاق نمیدن  میگن اکه طلاق میخوای بگیری  میکشیمت 😭😭😭

اخ من بمیرم ولی عروس نشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما با این ازدواج هم زندگی خودتون رو نابود میکنید هم طرف مقابل رو. من باشم با طرف مقابل صحبت میکنم و میگم هیچ علاقه ای ندارم بهش.هرچند خیلی وقت پیش باید این کارو میکردید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
2738
شما با این ازدواج هم زندگی خودتون رو نابود میکنید هم طرف مقابل رو. من باشم با طرف مقابل صحبت میکنم و ...

خیلی تلاش کردم ولی موفق نشدم 

زندگیم جهنمه الان دیگه بدتره چون عاشق یه  پسر دیگه شدم  اون پسر نمیدونم ازم خوشش اومد  یانه ولی خیلی نگام میکرد حتی شمار داد  من قبول نکردم 

2706