2733
2734

هنوز عقد نیستیم 

خیلیا هستن که میبرم رستوران اما اصلا بهتون خوش نمیگذره خواستم بگم که مهم این چیزا نیست بلکه مهمه کنار هم براتون بخنده

بلکه این مهمه طرف حاضره پیراهنشو بفروشه برای تو خرج کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

به نامزدت بگو پیرهن تنش رو لازم نیست خرجت کنه والا کافه و رستوران انقدر هم گرون نیست که نتونه ماهی یه بارم ببرتت نامزد شما خسیس تشریف داره الان داغی حرفای فلسفی زیاد میزنی بزار باهاش ازدواج کنی اونوقت میفهمی 

به نامزدت بگو پیرهن تنش رو لازم نیست خرجت کنه والا کافه و رستوران انقدر هم گرون نیست که نتونه ماهی ی ...

من رفتم کافه با یه بنده خدایی ۵۰۰ تومن شایدم بیشتر خرجش شد هنوز شرمندشم:/ شما یا خیلی پولداری که ۵۰۰ برات چیزی نیست یا نمیدونم 

یه نوشیدنی ساده نزدیک دویست تومن بود

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
به نامزدت بگو پیرهن تنش رو لازم نیست خرجت کنه والا کافه و رستوران انقدر هم گرون نیست که نتونه ماهی ی ...

مثلا منو ببره کافه گرون خرجم کنه پشد سرم صفحه بزاره منو دوسم نداشته باشه خوبه؟

اینکه داره زندگی درست می‌کنه من واردش بشم برام بیشتر ارزش داره تا اینکه برم رستوران پز بدم بگم خرجم کرده 

جوجه رو آخر پاییز می شمارن 

من نمیگم صدرصد دوسپسرم آدم خوبیه اما اینکه خیلی راحت قضاوت هم می‌کنی جالب نیست

2706