2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مثلا منو ببره کافه گرون خرجم کنه پشد سرم صفحه بزاره منو دوسم نداشته باشه خوبه؟ اینکه داره زندگی درس ...

مگه رستوران برای پز میرن؟!؟!؟ 

اگه دستش تنگه و نمیبره ولی با کارهای دیگش برات جبران میکنه که آفرین به هردوتون انشالله خوشبخت بشین 

ولی اگر داره و نمیبره فک کنم یکم خساست به خرج میده 

نمیگم هر هفته حالا ماهی یبار دوماهی یبار خیلی خرج زیادی نمیشه برای دونفر 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
مگه رستوران برای پز میرن؟!؟!؟  اگه دستش تنگه و نمیبره ولی با کارهای دیگش برات جبران میکنه که آ ...

آفرین نمیدونم چرا بعضی دخترای فکر می‌کنن آسمون سوراخ شده فقط رل اینا افتاده پایین هرررکاری هم میکنه و هر نشانه ای می بینن توجیه میکنن و حرف نمی‌شنون بعد که سرشون به سنگ خورد میگن ما نمی دونستیم اینجوریه تجربه نداشتیم!!! بابا رستوران مگه چیه والا کسی برای پز رستوران نمیره کسی که الان توی بهترین دوران خرجتون نکنه فردا که عادی شدین پول تو جیبی هم نمیده خساست از اینجاها خودشو نشون میده