2752
2734

قبلا سابقه ی بیهوشی داشتم ، مشکلی نداشتم

اما بی حسی از کمر خوبیش اینه بچه رو بلافاصله بعد زایمان میدن به مادر ، از طرفی دوست ندارم بعد بی حسی چندساعت مجبور باشم بی حرکت بمونم و‌نتونم راحت به بچه شیر بدم و‌کمردرد احتمالی بگیرم

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هر دو زایمانم بی حسی از کمر بود اولی عالی ولی دومی خیلی بد بود هم بعد عمل اذیت شدم هم تا شش ماه از درد کمر مردم و زنده شدم. بستگی به دکتر بی هوشی داره . فیبروم هم عمل کردم چند ماه قبل بی هوشی کامل بود اونم خوب بود ان شا الله به سلامتی و راحتی

من هر دو زایمانم بی حسی از کمر بود اولی عالی ولی دومی خیلی بد بود هم بعد عمل اذیت شدم هم تا شش ماه ا ...

برگردین عقب باز با بی حسی زایمان میکنید؟

من دو بار بی حسی داشتم دفعه ی اول اینقدر خوب و راحت بود که سری دوم خودم انتخاب کردم بی حسی رو اما رو ...

وقتی زایمان کردین از اول بچه پیشتون بود ، یا نه یه لحظه دادن و بعد بردن دوباره اوردن؟

2706