2733
2734
عنوان

بین بی حسی از کمر و بیهوشی کامل برای سزارین گیر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 29 پست
چرا بی حسی برای خودم بهتره؟

چون داروهای بیهوشی اثر سیستمیک رو بدنت دارن و ممکنه بعدا عوارضی مثل ریزش مو، فراموشی و...  داشته باشن

داروهای بیهوشی وارد خونت نمیشن در نتیجه میتونی بلافاصله به بچت شیر سالم بدی 

و هزینه بی حسی کمتر از بیهوشی هست 

فقط تا 24 ساعت بعد عملت اصلا سرتو بلند نکن، بالش زیر سرت نذار، نوشیدنی های کافئین دار بخور تا سردرد نگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوبار بیهوشی کامل شدم بعدش عوارضی نداشتم

سزارین عمل سنگینی هست نسبت به بعضی عملهای دیگه

من بیحس شدم

تا ۶ماه الی یکسال هم درد کمر روداشتم توی ایستادن زیاد و...

الان هم بعد چن سال زیاد فعالیت کنم درد داره

من با توصیحات دکتر انتخاب کردم

وقتی زایمان کردین از اول بچه پیشتون بود ، یا نه یه لحظه دادن و بعد بردن دوباره اوردن؟

بچه م وقتی به دنیا اومد سریع تمیزش کردند اما خیلی گریه میکرد آوردند گذاشتنش پیشم (روی سینه م )فداش بشم با اون همه نفس تنگی که داشتم اما قشنگ ترین حس دنیا رو تجربه کردم آخه بچه م سریع آروم شد پیشم🥹 بعد چند دقیقه نفسم بالا نمی اومد به پرستارها گفتم ببرینش نمیتونم دوباره تو اتاق ریکاوری پیش خودم بودم

برگردین عقب باز با بی حسی زایمان میکنید؟

ببین حقیقتش از من اصلا نپرسیدن چه نوعی میخوای . خودشون گفتن اول از کمر بی حس می‌کنیم اگه مشکلی بود بیهوشی کامل می‌دیم . میگم آنقدر سر دومی اذیت شدم که سر فیبروم هی میگفتم کامل بی هوش کنین هااااااا

بچه م وقتی به دنیا اومد سریع تمیزش کردند اما خیلی گریه میکرد آوردند گذاشتنش پیشم (روی سینه م )فداش ب ...

چرا نفستون بالا نمیومد؟ 

تا بچه رو تو ریکاوری بهتون بدن چقدر طول کشید؟

یه صلوات برای نوزادم میفرستی 🙏
ببین حقیقتش از من اصلا نپرسیدن چه نوعی میخوای . خودشون گفتن اول از کمر بی حس می‌کنیم اگه مشکلی بود ب ...

اینجوری که بده هم از کمر بیهوش بشیم و کمردردبگیریم هم بیهوش کامل بشیم و عوارضی که میگن داشته باشیم

ببین حقیقتش از من اصلا نپرسیدن چه نوعی میخوای . خودشون گفتن اول از کمر بی حس می‌کنیم اگه مشکلی بود ب ...

از لحظه ای هم که از شکمم در آوردن کنارم بوووووود تا ریکاوری و بعد بخش . همینجوری کنار تخت من با تختش میاوردن . 

از لحظه ای هم که از شکمم در آوردن کنارم بوووووود تا ریکاوری و بعد بخش . همینجوری کنار تخت من با تختش ...

یکی از خوبی های بی حسی با کمر همینه بچه از اول پیشه مادره 

اما من‌ میترسم بی حسی اثر نکنه و بیهوشی کامل بزنن و‌ درگیر هردو بشم 

و از طرفی اینکه نمیتونم بعده بی حسی تا ساعتها گردنم رو‌تکون بدم و‌راحت بچه رو بغل کنم و شیرش بدم

یکی از خوبی های بی حسی با کمر همینه بچه از اول پیشه مادره  اما من‌ میترسم بی حسی اثر نکنه و بی ...

ببین بعد زایمان کافیین بخور . عالیه احتمال سر درد و ... کم میشه. یه قهوه یا نسکافه بخور و آب فراوان . 

[QUOTE=337946799]چرا ؟ بی حسی اثر نکرد؟[/QUOTE

بی حسی اثر کرد گلم چون خونم خیلی رقیقه موقع برش خونریزی کردم از یه طرف انقد موقع زایمان طبیعی درد کشیدم به رحمم فشار اومد رحمم جمع نمیشد رو این بارداری دکترم گفت نزدیک زایمان یه یسری دارو بهت میدم تا مشکلی پیش نیاد

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
2706