2733
2734
نئودرم رو زیاد استفاده نکردم ولی توی این رنج قیمتی بهترینه  ترمیم کننده هم بزن  سد دفاعی ...

من آکنه ندارم فقط صورتم خیلییی چربه

منافذ پوستم هم بازه، ب نظرت برای منافذ چی جوابه

به امید بهتر شدن حال دل هممون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبلا سینره داشتم الان یه هفته است فس دوکس استفاده میکنم نسبت به سینره عالیه

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2740
واس همه پوستاست؟

نرمال تا چرب پوست چرب «سبز رنگه» 

نرمال تا خشک‌پوست خشک «آبی رنگه»

یه جمله تاثیر گذار تو امضام ، تصور کن🙏.  نزدیک ام نشو. آدم گریز و آنتی سوشال هم خوده خودتی  ! ما قندیم نی نی یار ، داره حذف مون میکنه.

حالا به غیراز فس دوکس حتماااا تونرم درطول روز دویاسه بار بزنم رو پد سکه ای صورتتو پاک کن نیاز به شستشو ام نداره درطول ماهم دویاسه بار ماسک مخصوص صورتت بزار

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
منافذ فقط و فقط با شوینده کنترل میشه  به نظرم «شوینده ی بیجا» برای تو از واجباته

منافذ میبنده؟من پوستم خودم فک میکنم چربه ولیروی گونم منافذ داره فشیال ک رفتم گفت پوستت مختلط نه چرب.کدر شده ومنافذ باز داره اینو بزنم برای منم خوبه؟

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است

فوم برای پوست چرب بهتره 

فوم پوست چرب ویتالایر+ دوبار درهفته سالیسیلیک اسید نوتریژینا 

می شود این تن و این وطن باهم مهاجرت کنند؟با  آبادان و شیراز و تهران  ومازندران . با تمام بند بند این نقشه با تمام ذره ذره ی این خاک برویم یه گوشه دیگر دنیاو سرود زندگی خوانیم.بر فراز قله ی فردا !.
2706