2733
2734

از نظر ذاتی و اخلاقی خیلی پایینتر از منن ولی من باهاشون دوست شدم یا خوشم اومد چ پسر چ دختر

راستشو بخواید ادمی ک در حد خودم باشه پیدا نکردم مجبور شدم با همونا دوست شم

چرا ادم عالی دیگ نیست تو این جامعه خراب؟؟؟

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چون برونگرا و مجبوریم همیشه چندتا دوست موست کنارمون باشن، اما از اونور آدم درست حسابی زیادی اطرافمون نیست. اون دوستایی که خوب بودن هیچکدوم خونشون شهر ما و نزدیکم نیست. 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2740
منظورت از سطح سطح مالیه؟!

ن ذات اخلاق 

به جای پول جمع کردن برای ژل لب و فیلر و بوتاکس و کامپوزیت و تیپ و ارایشتون ، برید تراپی اول اون روانتونو تحلیل کنید تروماهاتونو درمان کنید ما بازیچه ی شما نیستیم بخوایم ب ساز شما برقصیم همه مردم دارن روانی و دیوونه میشن به جای پول خرج کردن برای ظاهرتون برید تراپی شاید حالتون بهتر شد تو زندگی بقیه هم تررررر نزدین لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
از حرفات حس خودشیفتگی و غرور گرفتم من نمیشناسمت ولی خب بنظرم خودت به این طرف ماجرا هم نگاه کن

اذیتش کردن مشخصه. به نظرم امروز حرفی ارشون شنیده که ذهنش تا الان مشغولشه

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
از حرفات حس خودشیفتگی و غرور گرفتم من نمیشناسمت ولی خب بنظرم خودت به این طرف ماجرا هم نگاه کن

بله مغرورم و خودمو دوست دارم من مغزور نباشم کی باشه

مثل دخترای الان هرز نمیپرم بخاطر پول با کسی نمیپرم و منفعت طلب و دورو نیستم خیلی مهربونم ازارمم ب مورچه نرسیدم

اندازه زمین تا اسمون با دخترای الان فرقمه

من مغروررنباشم پس کی باشه؟؟؟

مطمئن باش مالیو میگی ذات اخلاق از تو پایین ترن؟ چطوری اخه پس خودتم جرو همونایی ولی نمیخوایرقبول کنی ...

ن مث خثدم اصلا پیدا نمیکنم

همیشه با تنوم وجودم محبت کردم اونا حسود ازاب دراومدن