2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یادم افتاد به یه چیز خنده دار. یه بار یکی می‌گفت معلم دینیمون گفته نامحرم تو خیابون صداتون زد نگید ب ...

وایی منم اینو شنیده بودم تا یک هفته داشتم مبخندیدم😂

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم پس اگر دیگه ریپلای نکردم خودت درک کن برای چی بوده»
یادم افتاد به یه چیز خنده دار. یه بار یکی می‌گفت معلم دینیمون گفته نامحرم تو خیابون صداتون زد نگید ب ...

😂😂 منم تو اینترنت شنیده بودمش

نه بابا مگه به همین الکی هاست 

دوطرف باید بدونن دارن چی میخونن

اجازه پدر هم به قول خودت لازمه

چه چیزایی بهمون میگفتن یوقتا

یک عدد افسرده که حال زندگی و ادامه دادن نداره    واقعا خوش به حال اونایی که هدفشونو از زندگی پیدا کردن!
2740
واسه صیغه

بله برای صیغه چه موقت چه دائم شرعی باید رضایت پدر باشه

کاربری از سال جدید یعنی 1403 دست بنده ست شعر و ادبیات روحمو نوازش میده برای اروم کردن خودم دوست دارم اینجا بنویسم..... من چی بودم اگه تو مادرم نبودی تو که بهونه وجودی تویی که روضه کبودی صلی الله علیک یا فاطمه الزهرا
پس من صیغه 8 مرد شدم نمیدونم    

یعنی با هشت نفر صیغه رو خوندی؟

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

نه

متن نیس که شما رو به هم محرم می کنه

ازدواج اسلامی شروط دیگه ای داره که اونا باعث میشه شما رو به عنوان زن و شوهر به رسمیت بشناسن

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706