2733
2739

خانم جوون هر چی که میخواست برداره رو میکرد به مادر پیر میگفت چایی بردارم برات با یه لحن خیلییی مهربون بعد مامانه میگفت آره یا نه مثلا میگفت برات کره بادام زمینی بردارم میگفت خوب دوتا بردار یکی برا شما یکی برا من خانم جون میگفت نه ما داریم میگفت عیب نداره خوب دوتا برداراگه میخوای بیاری برام که یکیش برا خودتون باشه خانم جون میگفت که دستکش رو حتما میارم برات اونو نیاز داری و خلاصه اینقدررررر مهربون بود باهاش برای تک تک خریدا نظر مادر پیر رو میپرسیدو من اینقدررر از خرید این دونفر لذت میبردم که ترجیح دادم چند دقیقه ای پشت سر اونا خرید کنم و تمام این مدت تو ذهنم میگفتم چقدررر حالم خوبه که اینقدر با مادرشوهرش خوش برخورده واقعاا کیف میکردم تا اینکه یجا با خانم جون رو به رو شدم به هم لبخند زدیم پرسیدم مامانته یا مادرشوهرته؟گفت نه مامانمهه فک کردی مادرشوهر رو میندازم دنبالم میام خرید و من اونجا واقعااا از ته دل دوس داشتم بگه  این مادرشوهرمه نمی‌دونم چرا اما از اینکه حس میکردم این مادرشوهرشه لذت میبردم که یه رابطه عروس مادرشوهری اینقدر خوب باشه ولی اون مامانش بود 🙂

آنقدر  که برات مهمه 😐🚶🏻‍♀️میری پشت سرشون بینی چی میخرن

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺

جوابی که داد😐

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
آنقدر بیکاری که برات مهمه 😐🚶🏻‍♀️میری پشت سرشون بینی چی میخرن

من خودمم داشتم خرید میکردم همزمان اما هواسم پیش اونا بود بیکار هم شمایین عزیزم من به بعضی مسائل عمیق نگاه میکنم

آنقدر بیکاری که برات مهمه 😐🚶🏻‍♀️میری پشت سرشون بینی چی میخرن

من گاهی اوقات پشت سر پیرزن و پیرمرد هایی که دست همو تو خیابون دارن و شیک هستن قدم میزنم چند دقیقه و تماشاشون میکنم:) 

بیکار نیستم فقط حالم خوب میشه از قشنگیشون

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
من خودمم داشتم خرید میکردم همزمان اما هواسم پیش اونا بود بیکار هم شمایین عزیزم من به بعضی مسائل عمیق ...

افرین عمیق نگاه کن

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2706