2733
2739

نحوه مصرفش چجوریه ؟

و اینکه بعدش خونریزی اتفاق میوفتع؟

کسی بودع با وجود خوردن قرص اورژانسی باردار شده باشه؟

من الان با خوردن قرص اورژانسی باردارم    واسه من شب تخمکگذاری بوده و گویا فوری لقاح پیدا کرده  و بعدش که قرص خوردم اثر نکرده   چون قرص اورژانسی فقط در صورتی که هنوز لقاح انجام نشده باشه اثر میکنه  ولی اگه لقاح بشه دیگه تاثیری نداره  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من الان با خوردن قرص اورژانسی باردارم    واسه من شب تخمکگذاری بوده و گویا فوری لقاح پیدا ک ...

ببخشید شوهرتون کامل م ن ی رو ریخت تو یا با پیشاب بوده؟

برا من فهمیدم یکمیش رو ریخته تو

ای خدا برا منم روز تخمک گذاری اتفلق افتاد  جنسیت بچتون چیع؟

پسره عزیزم   چون هم شب تخمکگذاری بوده هم اینکه همسرم چنددد ماه بود بشدت گرمی جات میخورد  ارده با شیره  خخخخخ  کار خودشو کرد آخر   

ببخشید شوهرتون کامل م ن ی رو ریخت تو یا با پیشاب بوده؟ برا من فهمیدم یکمیش رو ریخته تو

ببخشید کامل ریخت  چون خیر سرم خیالم راحت بود مثلا میخوام قرص بخورم دیگه  ولی اگه خدا بخواد با همون پیشابم  بودن کسایی که باردار شدن  

پسره عزیزم   چون هم شب تخمکگذاری بوده هم اینکه همسرم چنددد ماه بود بشدت گرمی جات میخورد  ا ...

نمیدونم چیکار کنم یه دختر دارم دوس دارم برا دومی برم تعیین جنسیت 

عذر میخوام شما قبلش ار ضا شدین؟

من اصلا ارگاسم نشدم 

2740
نمیدونم چیکار کنم یه دختر دارم دوس دارم برا دومی برم تعیین جنسیت  عذر میخوام شما قبلش ار ضا شد ...

در کل میگن هر چی نزدیک به تخمکگذاری باشه احتمال جنسیت پسر بیشتره  ولی در کل خواست خداست دیگه  مونده به خواست خدا 

دیروز عصر رابططه داشتم  نمیدونم قرص اورژانسی بخرم یا نه چون اگه لقاحی هم بشع تا الان شده فک کن ...

ان شاءالله هر چی خیره همون پیش بیاد براتون   والا من دوتا هم بعدش خوردم ولی اثر نکرد  ولی اگه واقعا هنوز نمیخوایید بخوری هم ضرری نداره که  خوردی دیگه