2737
2739
عنوان

امروز فهمیدم شوهرم قبلا زن داشته

| مشاهده متن کامل بحث + 32346 بازدید | 371 پست
حالا ببین تکلیف مرد چیه چون میتونه چهارتا زن عقدی و الی اخر صیغه ای بگیره ,و زن با مرد فرق مبکنه دخت ...

نه عزیزم اگر حقیقت نگفته باشه محکومه

انگار سر شما کلاه گذاشته

نمی دونم گرفت یا نه دختردایی مادرمه ولی فکر کنم محکوم شد و مهریه ندادن بهش مطمئن نیستم 

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
البته دروغ در ازدواج ازدواجو رو باطل میکنه ,و این دروغ,باعث میشه هر کدوم از طرفین دروغ گفته ,خسارتو ...

شما اول حقیقت بفهم

بعد ازش شکایت کن فردا مدارک کامل ببر شناسنامه ها عقدنامه و... ممکنه بخوای

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما اول حقیقت بفهم بعد ازش شکایت کن فردا مدارک کامل ببر شناسنامه ها عقدنامه و... ممکنه بخوای

بسیار ممنون و سپاسگذارم از راهنمایی شما ,فردا ببینم خدا چی میخواد ,برای پدر ومادر پیرم ناراحتم که این هم به مشکلاتشون اضافه شد ,واقعا سخته ,

بسیار ممنون و سپاسگذارم از راهنمایی شما ,فردا ببینم خدا چی میخواد ,برای پدر ومادر پیرم ناراحتم که ای ...

حق داری گلم

قطعا اوناهم خوشبختی شما رو میخوان

خیرانشاالله

ما رو هم خبر کن نتیجه گرفتی 

دست خدا به همراهت

2731
حق داری گلم قطعا اوناهم خوشبختی شما رو میخوان خیرانشاالله ما رو هم خبر کن نتیجه گرفتی  دست ...

متشکرم  ازینکه وقت گذاشتی حتما ,فردا روز سختی در پیش دارم قلبم تحمل اینهمه رو نداره 

متشکرم  ازینکه وقت گذاشتی حتما ,فردا روز سختی در پیش دارم قلبم تحمل اینهمه رو نداره

بخدا توکل کن نترس 💚🤍

کار نکردم عزیزم 

موفق باشی

ماتوحقوق میگیم فریب درازدواج

به راحتی میتونی جذابشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
2738
اگر خونت بندر عباس هست مشاوره خوب بدون هزینه معرفی کنم کمکت کنه

ممنونم گلم از لطف شما ولی خونم بندر عباس نیست ,اون اونجا کار میکرده من تو منطقه کرد نشینم خونم اونجاست ,و فقط یبار برای دیدن محل کارش منو برد بندر عباس چون قبلا بندر عباس کار میکرد قرارم بود بریم اونجا زندگی کنیم که دوباره خودش منصرف شد 

باور نکردم مادرش ادم خطرناکی بود ,واقعا من نشناختمشون بیچارم کردن گندشون دراومد ,

ببین درسته کارش واقعا اشتباه بوده.ولی اگ میتونی باهاش بسازی بساز.الان اکثرا دوست پسر و دوست دختر و صیغه همن و رابطه داشتن.تو هم ب این چشم نگاه کن ک با یکی بوده حالا تموم شده

چطور؟راهنمایی میکنید؟

این قانون برای حمایت از بچه های بدون پدره. یه زن که از کسی غیر شوهرش باردار شده. بچه‌ش آینده خوبی نخواهد داشت. شوهر زن تا دو سال وقت داره اثبات کنه که بابای بچه نیست وگرنه باید بچه رو نگه داره و سرپرستیشو قبول کنه واسه این که بچه آسیب نبینه و آینده‌ش خراب نشه.

ببین درسته کارش واقعا اشتباه بوده.ولی اگ میتونی باهاش بسازی بساز.الان اکثرا دوست پسر و دوست دختر و ص ...

اخه چطوری ببخشم وبتی زندگی تلخی برام درست کرده و خودشم اینهمه سال با دروغ فقط پیش رفته  اگر پول داشته باشه مطمئنا هزار تا کار دیگه هم میکنه منم میدونم دیگه سنی ازم گذشته ومشکل بچه دار نشدنم دارم ولی بازم نمیتونم وقتی یاد کاراش میفتم عقم میگیره 

2706