2733
2739
عنوان

پردیس پورعابدین و علی نصیریان

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 26 پست
یعنی دلت از بی عدالتی واسه یه عده ک پول مفت میگیرن گرفته؟!! عزیزم اونا تو عشق و حال و پول دراوردنن ...

روزی که علی نصیریان با بغض گفت بالاخره به منم بعد از ۶۰ سال سیمرغ دادن اونم به عنوان نقش دوم مرد من اشک ریختم 

چرا چون منم این بی عدالتی را با تمام وجودم درک کردم چرا که این نوع حقکشیها فقط در سازمان صدا و سیما نیست و منم در سازمانهای دیگه به چشم خودم دیدم و لمس کردم جایی که بهترین ها زیر پاگذاشته میشن تا فقط رو روابط!شخصی افراد برا دیده شدن انتخاب شن ....

۰ق لگم باید دیده باشین تا درک کنید چقدر غم انگیزه 

باید حس استادی شبیه علی نصیریان را چشیده باشین تا بغضش را درک کنید

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
روزی که علی نصیریان با بغض گفت بالاخره به منم بعد از ۶۰ سال سیمرغ دادن اونم به عنوان نقش دوم مرد من ...

من ممکنه حس بازیگری ک سیمرغ نگرفته درک نکنم ولی حس زن بودن و بی عدالتی و غم نان و خوب درک میکنم 

ب هر حال دغدتون محترمه 

ایشالا همه ب حقشون برسن 

اون زمان که خبر رفتن تو. تو سرم زوزه کشید من شدم زمزمه گرگ و تنم خونه شیر....ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴍᴀᴛᴛᴇʀꜱ ᴀɴʏᴍᴏʀᴇ🖤👩🏻‍🦯
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا مگه چ موقعی گرفته بود 

موقعی که خودشم باورش نشده که سیمرغ حقشه بحدی که شوک شده و نتونسته جلوخبرنگارا حتی صحبت کنه و اظهار خوشحالی کنه 

چیزی که مفت و راحت بدست بیاد قطعا خوشحالی نداره

روزی که علی نصیریان با بغض گفت بالاخره به منم بعد از ۶۰ سال سیمرغ دادن اونم به عنوان نقش دوم مرد من ...

بیراهم نمیگی

چون اتفاقا روزبه معینی بازیگرم به حرفای این دختره واکنش نشون دادو بهش همین حرف شمارو زد که :
کاش سیمرغ زود هنگام باعث توهم نشه ! 

2731
بیراهم نمیگی چون اتفاقا روزبه معینی بازیگرم به حرفای این دختره واکنش نشون دادو بهش همین حرف شمارو ز ...

من کلا جشنواره را ندیدم ولی همین یه مصاحبه تو گوگل را دیدم پراز غم شدم ....

بله کاملا درست گفته 

از اون طرف یکی ۶۰ سال تو صحنه خاک خورده چقدر برا هر نمایش انرژی گذاشته اینجور با بغض یه سبنرغ نقش دومی دستش بدن 

واقعا من که نمیتونم نبینم و غمگین نشم 

من کلا جشنواره را ندیدم ولی همین یه مصاحبه تو گوگل را دیدم پراز غم شدم .... بله کاملا درست گفته&nbs ...

بازیگرای قدیم با الان قابل مقایسه نیستن

اونا واقعا خاک صحنه میخوردن و زحمت میکشیدن تا بیان بالا

ولی این جدیدا به لطف قیافه و عمل و چشم رنگی و پارتی و سفارش و این چیزا میان بالا ، نه هنرشون قابل مقایسه بابازیگرای قدیمیه و نه مرام و اخلاقشون

معمولا هم فقط بنده پولن و دورو 

2740
بله اگه عدالتی بود آقای نصیریان سالها قبل باید سیمرغ میگرفت.. اونم نه یکی حالا پورعابدینی براچه ...

نمیدونم 

من که یکی دوتا فیلم ازش دیدم بدلم ننشسته 

مثلا تو گناه فرشته اونقدر تو نقشش ننشست که با وجود شهاب حسینی  به عنوان نقش مقابل اصلا اون فیلم باور پذیر و دلنشین نشد ...

ایتقدر به تجربم خونده ها و شنیده ها و مغزم و قلبم فشار اوردم ببینم شهاب حسینی عاشق چی این دختر شد چیزی دستگیرم نشد چرا چون این خانم بهزیگر نتوست نقش را دربیارهنه تنها نتونست چهره و ظاهرش هم چیزی نداشت لااقل ازاون طریق بپذیری عشقی ممنوعه دراین فیلم شکل گرفته.....

اونوقت به فیلم میوه ممنوعه که نگاه کنیم کاملا میشد درک کرد چرا مردی عاشقدختری با حدداقل ۴۰ سال اختلاف سنی شد چرا چون دوتا بازیگر درست نقش را دراوردن که اتفاقاعلی نصیریان باز تو اون فیلم حضور داشت 

بازیگرای قدیم با الان قابل مقایسه نیستن اونا واقعا خاک صحنه میخوردن و زحمت میکشیدن تا بیان بالا ول ...

حالا کاش لااقل چهره دلنشینی دلشتن دیگه صرفا طرف یه دخترجوانه و همین 

چهره انچنانی هم ندارن یا لااقل حسی که به اون چهره محبوبیت بده و خواستنی بشن